ЗСУ завдають окупантам великих втрат завдяки західній артилерії, - Reuters

Українські військові завдають великої шкоди російським загарбникам на околицях окупованого Бахмута за допомогою західної зброї. Про це інформує Reuters з посиланням на українських командирів, передають Патріоти України.

У матеріалі видання зазначається що українські військові високо оцінили роботу гаубиць калібру 155-мм, які надали Сполучені Штати та інші союзники по НАТО.

Командир одного з підрозділів Олександр заявив, що українські військові покладають великі сподівання на важку артилерію, включно з самохідними артилерійськими установками Krab польського виробництва і М109 американського виробництва.

"Навіть одна гармата може повністю переломити ситуацію. Однією такою гарматою можна зупинити атаку. Головне — цілитися куди потрібно. Вони [росіяни] ненавидять нашу техніку. Це те, що ми отримуємо з наших перехоплень. Ми чуємо, що ми продовжуємо приносити їм пекло, і вони продовжують дивуватися, скільки в нас залишилося боєприпасів", — сказав військовий.

Українські військові заявили, що звільнення Кліщіївки та сусідньої Андріївки — це сходинки до звільнення Бахмута, який росіяни захопили після кілько місяців запеклих боїв.

Під Києвом випробували польський далекобійний БПЛА Striker

четвер, 25 червень 2026, 14:04

Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...

Російський Урал знов під ударом БПЛА: ​В Уфі пролунали вибухи на НПЗ (фото, відео)

четвер, 25 червень 2026, 13:54

В столиці Республіки Башкортостан (РФ) пролунала серія вибухів та спалахнула пожежа в районі нафтопереробного заводу, передають Патріоти України з посиланням на Exilenova+. Зазначається, що під удар могли потрапити два з трьох нафтопереробних заводів, ...