ЗСУ завдають окупантам великих втрат завдяки західній артилерії, - Reuters

Українські військові завдають великої шкоди російським загарбникам на околицях окупованого Бахмута за допомогою західної зброї. Про це інформує Reuters з посиланням на українських командирів, передають Патріоти України.

У матеріалі видання зазначається що українські військові високо оцінили роботу гаубиць калібру 155-мм, які надали Сполучені Штати та інші союзники по НАТО.

Командир одного з підрозділів Олександр заявив, що українські військові покладають великі сподівання на важку артилерію, включно з самохідними артилерійськими установками Krab польського виробництва і М109 американського виробництва.

"Навіть одна гармата може повністю переломити ситуацію. Однією такою гарматою можна зупинити атаку. Головне — цілитися куди потрібно. Вони [росіяни] ненавидять нашу техніку. Це те, що ми отримуємо з наших перехоплень. Ми чуємо, що ми продовжуємо приносити їм пекло, і вони продовжують дивуватися, скільки в нас залишилося боєприпасів", — сказав військовий.

Українські військові заявили, що звільнення Кліщіївки та сусідньої Андріївки — це сходинки до звільнення Бахмута, який росіяни захопили після кілько місяців запеклих боїв.

Французький партнер масштабує виробництво українських НРК “Равлик”

четвер, 25 червень 2026, 12:40

Українська компанія Ukrainian Unmanned Technologies та французька Haulotte запускають спільне виробництво наземних роботизованих комплексів «Равлик». У компанії Haulotte повідомили, що масштабують виробництво цих НРК для задоволення зростаючих потреб ф...

Нова загроза? РФ намагалася атакувати українське узбережжя безпілотними катерами зі "Старлінками", - Флеш

четвер, 25 червень 2026, 11:40

Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...