
Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" за допомогою 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади (ОГШБр) завдали удару з HIMARS по скупченню особового складу російських окупантів, де були присутні щонайменше 30-40 осіб. 128-та ОГШБр передавала координати для коригування вогню, що дало змогу ліквідувати понад 20 солдатів ЗС РФ. Про це пише Telegram-канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні "Гнилая черешня", передають Патріоти України.
Одним ударом, як повідомляється, все не закінчилося. Українські військові завдали другого - під час евакуації поранених і збору тіл загиблих окупантів, використовуючи евакуаційну групу, кілька цивільних автомобілів і вантажівку. На відео видно використання касетних боєприпасів для ураження евакуаційної групи поблизу населеного пункту Таврія, Василівський район, Запорізька область.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....