
Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" за допомогою 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади (ОГШБр) завдали удару з HIMARS по скупченню особового складу російських окупантів, де були присутні щонайменше 30-40 осіб. 128-та ОГШБр передавала координати для коригування вогню, що дало змогу ліквідувати понад 20 солдатів ЗС РФ. Про це пише Telegram-канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні "Гнилая черешня", передають Патріоти України.
Одним ударом, як повідомляється, все не закінчилося. Українські військові завдали другого - під час евакуації поранених і збору тіл загиблих окупантів, використовуючи евакуаційну групу, кілька цивільних автомобілів і вантажівку. На відео видно використання касетних боєприпасів для ураження евакуаційної групи поблизу населеного пункту Таврія, Василівський район, Запорізька область.
Військовий комісар Пензенської області Андрій Сурков підтвердив проведення вуличних рейдів для пошуку військовозобов'язаних, але заперечив їхній зв'язок з мобілізацією, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. "Ніяких нововведен...
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...