
Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" за допомогою 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади (ОГШБр) завдали удару з HIMARS по скупченню особового складу російських окупантів, де були присутні щонайменше 30-40 осіб. 128-та ОГШБр передавала координати для коригування вогню, що дало змогу ліквідувати понад 20 солдатів ЗС РФ. Про це пише Telegram-канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні "Гнилая черешня", передають Патріоти України.
Одним ударом, як повідомляється, все не закінчилося. Українські військові завдали другого - під час евакуації поранених і збору тіл загиблих окупантів, використовуючи евакуаційну групу, кілька цивільних автомобілів і вантажівку. На відео видно використання касетних боєприпасів для ураження евакуаційної групи поблизу населеного пункту Таврія, Василівський район, Запорізька область.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...