
Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" за допомогою 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади (ОГШБр) завдали удару з HIMARS по скупченню особового складу російських окупантів, де були присутні щонайменше 30-40 осіб. 128-та ОГШБр передавала координати для коригування вогню, що дало змогу ліквідувати понад 20 солдатів ЗС РФ. Про це пише Telegram-канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні "Гнилая черешня", передають Патріоти України.
Одним ударом, як повідомляється, все не закінчилося. Українські військові завдали другого - під час евакуації поранених і збору тіл загиблих окупантів, використовуючи евакуаційну групу, кілька цивільних автомобілів і вантажівку. На відео видно використання касетних боєприпасів для ураження евакуаційної групи поблизу населеного пункту Таврія, Василівський район, Запорізька область.
Кожна далекобійна санкція – це зменшення ресурсів, що працюють на російську воєнну машину, нагадав Володимир Зеленський. Уніч на неділю українські військові уразили два нафтопереробні заводи в Росії. Про це повідомив президент Володимир Зеленський напи...
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...