
Бійці 15-ї окремої бригади артилерійської розвідки "Чорний ліс" за допомогою 128-ї окремої гірничо-штурмової бригади (ОГШБр) завдали удару з HIMARS по скупченню особового складу російських окупантів, де були присутні щонайменше 30-40 осіб. 128-та ОГШБр передавала координати для коригування вогню, що дало змогу ліквідувати понад 20 солдатів ЗС РФ. Про це пише Telegram-канал мелітопольського партизанського загону генерала Черешні "Гнилая черешня", передають Патріоти України.
Одним ударом, як повідомляється, все не закінчилося. Українські військові завдали другого - під час евакуації поранених і збору тіл загиблих окупантів, використовуючи евакуаційну групу, кілька цивільних автомобілів і вантажівку. На відео видно використання касетних боєприпасів для ураження евакуаційної групи поблизу населеного пункту Таврія, Василівський район, Запорізька область.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...