
П'ятеро терористів "Л/ДНР" були знищені, ще двоє отримали поранення в результаті бойових дій на Донбасі 1 травня. Крім того, в боях були поранені двоє українських військових. Про це заявляє прес-служба Операції Об'єднаних сил на сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.
1 травня озброєні формування Російської Федерації 18 разів порушилирежим припинення вогню, з них шість разів — із застосуванням заборонених Мінськими домовленостями 120 і 82 мм мінометів. Ворог також обстрілював наших захисників із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" противник 16 разів обстріляв позиції Об'єднаних сил:
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" позиції наших захисників були обстріляні двічі:

Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...