
Надвечір 25 вересня українські воїни завдали серйозних втрат російській авіації. Близько 17 години підрозділи зенітної ракетної Одеської бригади збили ворожий штурмовик Су-25 на Херсонщині. За ним відправили до пекла і вертоліт Мі-8 разом з екіпажем, якого окупанти послали рятувати пілота штурмовика. Про це повідомили у Повітряних Силах Збройних Сил України, передають Патріоти України.
"25 вересня близько 17.00 години підрозділами зенітної ракетної Одеської бригади повітряного командування "Південь" збито ворожий штурмовик Су-25, який атакував наші війська на Херсонщині. Для порятунку російського пілота окупанти відправили вертоліт Мі-8 з командою на борту, який теж успішно знищений зенітниками Одеської бригади", - зазначили воїни.
Раніше цього ж дня українські воїни з підрозділів протиповітряної оборони Повітряних Сил також збили два безпілотники-камікадзе "Shahed-136" на Миколаївщині та Одещині.
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...
Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...