ЗСУ здатні знищити Кримський міст, але є важливий нюанс, - експерт

Розмови про можливий удар ЗСУ по Кримському мосту йдуть вже не перший тиждень. Багато експертів впевнені, що такий варіант цілком реальний. Письменник, військовий експерт, директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак в чаті на Главреді вказав на головний нюанс в цьому питанні, передають Патріоти України.

"Поки що це хайп, так що предметно про це говорити рано. У певних умовах такий сценарій можливий. Для цього потрібен або терміновий розвиток дивізіонів "Нептунів" (близько трьох дивізіонів – таку кількість можна зробити на рік), або потужна кількість ракет від західних партнерів", - пояснив експерт.

Тому, вважає Бадрак, ще рано говорити про реалізацію сценарію знищення такого важливого для окупантів Кримського мосту.

"Але поки не помітно, щоб наші партнери були готові надавати нам такі ракети як, наприклад, NSM (Naval Strike Missile) або Harpoon. Тому знищення Кримського моста буде можливо тільки тоді, коли у нас будуть вище названі ракети, щоб три дивізіони "Нептунів".

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...