ЗСУ зірвали перші спроби захопити Маріуполь: це призвело до значних втрат армії РФ, - британська розвідка

Росія має значні проблеми з ресурсами для війни в Україні. Попри те, що російські сили оточували Маріуполь більше десяти тижнів, стійкий опір української армії затримав можливість Росії отримати повний контроль над містом. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Це зірвало ранні спроби РФ захопити ключове місто та призвело до людських втрат серед російських військ. "Намагаючись подолати український спротив, Росія широко використала допоміжні сили, зокрема, кілька тисяч чеченських бойовиків, зосереджених переважно на маріупольському та луганському напрямках", - йдеться у повідомленні.

У Мінобороні зазначили, що ці сили складаються як із окремих добровольців, так і з підрозділів національної гвардії, які зазвичай займаються підтримкою влади голови Чеченської Республіки Рамазана Кадирова.

"Кадиров, ймовірно, тримає цей контингент під особистим контролем, а його двоюрідний брат Адам Делімханов, ймовірно, діяв як чеченський польовий командир у Маріуполі. Застосування в боях таких розрізнених сил свідчить, що Росія має значні проблеми з ресурсами для війни в Україні, і, швидше за все, посилює проблеми невпорядкованості командування, які й надалі продовжують ускладнювати дії РФ", - йдеться у дописі.

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...