ЗСУ зірвали перші спроби захопити Маріуполь: це призвело до значних втрат армії РФ, - британська розвідка

Росія має значні проблеми з ресурсами для війни в Україні. Попри те, що російські сили оточували Маріуполь більше десяти тижнів, стійкий опір української армії затримав можливість Росії отримати повний контроль над містом. Про це повідомляє міністерство оборони Великої Британії, передають Патріоти України.

Це зірвало ранні спроби РФ захопити ключове місто та призвело до людських втрат серед російських військ. "Намагаючись подолати український спротив, Росія широко використала допоміжні сили, зокрема, кілька тисяч чеченських бойовиків, зосереджених переважно на маріупольському та луганському напрямках", - йдеться у повідомленні.

У Мінобороні зазначили, що ці сили складаються як із окремих добровольців, так і з підрозділів національної гвардії, які зазвичай займаються підтримкою влади голови Чеченської Республіки Рамазана Кадирова.

"Кадиров, ймовірно, тримає цей контингент під особистим контролем, а його двоюрідний брат Адам Делімханов, ймовірно, діяв як чеченський польовий командир у Маріуполі. Застосування в боях таких розрізнених сил свідчить, що Росія має значні проблеми з ресурсами для війни в Україні, і, швидше за все, посилює проблеми невпорядкованості командування, які й надалі продовжують ускладнювати дії РФ", - йдеться у дописі.

"Свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці": Стерненко повідомив про потужні вибухи у окупованій Попасній

неділя, 14 серпень 2022, 20:43

У тимчасово окупованій Попасній росіяни панікують через потужну "бавовну". Цього разу свою порцію "хлопків" отримали вагнерівці. Сергій Стерненко заявив, що окупанти, мабуть, "знову курили", передають Патріоти України. Окрім того, він навів ще декілька...

"Гіркін працює на Патрушева": Політтехнолог пояснив, що означає сам факт появи екс-ватажка "ДНР" в Криму

неділя, 14 серпень 2022, 20:15

Колишнього фсб-шника Ігоря Гіркіна-Стрєлкова, який брав участь в окупації Криму, затримали, коли він намагався потрапити на Херсонський фронт. Експерти запевняють, що все через війну між ФСБ та армією всередині РФ, адже Гіркін працює на Патрушева. Про ...