ЗСУ змінили динаміку бойових дій на фронті і тепер можуть маневрувати, - глава Пентагону

Збройні сили України змінили динаміку на полі бою і тепер мають можливості для маневру. Їм вдалося зрушити ситуацію на полі бою завдяки прогресу у просуванні в Херсонській області. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін, повідомляє CNN. Він зазначив, що українці "показують себе дуже добре" у війні з росіянами, передають Патріоти України.

"Те, що ми бачимо зараз, – це своєрідна зміна в динаміці поля бою. Вони (ЗСУ – ред.) дуже добре попрацювали в районі Харкова і перемістилися, щоб скористатися новими можливостями. Бої на Херсонщині йдуть трохи повільніше, але вони домагаються прогресу", – зазначив Остін.

У той же час він наголосив, що ЗСУ дуже ефективно застосовують ракетні системи HIMARS. Завдяки використанню цих систем українським воїнам вдалося уразити значний потенціал росіян.

За словами Остіна, успіх ЗСУ на фронті залежить не лише від обладнання, яке у них є. Справа у тому, як вони це обладнання використовують і синхронізують разом усю роботу. Глава Пентагону зазначив, що важко передбачити подальший розвиток подій. Але він наголосив, що США і далі підтримуватимуть Україну у її боротьбі проти російської збройної агресії, і "підтримуватимуть стільки, скільки потрібно".

ЗСУ вчергове ліквідували високопоставленого окупанта

субота, 3 грудень 2022, 3:00

ЗСУ ліквідували російського полковника Дениса Давидова. Про це повідомляє рашистська газета «Мичуринская правда». Окупанту було 40 років. У 1999 році він закінчив Крюківську середню школу. Кадровий військовий, служив в Алтайському і Забайкальському кра...

У європейських столицях триває напружена робота: Зеленський розповів про підготовку спецтрибуналу для керівництва РФ

субота, 3 грудень 2022, 2:52

Президент Володимир Зеленський упевнений, що керівництву Росії не вдасться уникнути відповідальності за злочин проти України. Про це глава держави розповів у своєму відеозверненні до українців у ніч проти суботи, 3 грудня. Зеленський зазначив, що для о...