
Українські бійці активно знищують на фронті російських окупантів та їхню техніку. Серед свіжих втрат армії РФ два ЗРК "Бук-М3". Ворожу техніку відмінусували в окупованому Світлодарську на Донбасі. Яскраве відео опубліковане в Telegram-каналі "Стратком ЗСУ", передають Патріоти України.
"Сьогодні близько 12:30 у тимчасово окупованому Світлодарську Збройні сили України успішно "демілітаризували" два зенітно-ракетні комплекси "Бук-М3", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що обидва ЗРК намагались захистити розташовані неподалік частини штабу бригади та дивізії ВДВ окупаційних російських військ.
На кадрах показано приціл військових, сам удар та полум'я і величезний стовп диму, який простягався з палаючої техніки. Крім того, бійці показали влучення і по інших позиціях ворожих підрозділів.
Доля окупованого Криму залежить і від політичних рішень президента Росії Володимира Путіна, і від неспроможності ворога налагодити логістику на півострові, критично важливої для наступу загарбників. Таку думку висловив український журналіст, публіцист ...
Базово навчитися керувати дроном можна за кілька днів, але для виконання бойових завдань майбутнім операторам доводиться проходити значно довшу підготовку. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна. передають Патріоти України. Залежно від спеціалізації на...