
Українські бійці активно знищують на фронті російських окупантів та їхню техніку. Серед свіжих втрат армії РФ два ЗРК "Бук-М3". Ворожу техніку відмінусували в окупованому Світлодарську на Донбасі. Яскраве відео опубліковане в Telegram-каналі "Стратком ЗСУ", передають Патріоти України.
"Сьогодні близько 12:30 у тимчасово окупованому Світлодарську Збройні сили України успішно "демілітаризували" два зенітно-ракетні комплекси "Бук-М3", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що обидва ЗРК намагались захистити розташовані неподалік частини штабу бригади та дивізії ВДВ окупаційних російських військ.
На кадрах показано приціл військових, сам удар та полум'я і величезний стовп диму, який простягався з палаючої техніки. Крім того, бійці показали влучення і по інших позиціях ворожих підрозділів.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: