
Українські бійці активно знищують на фронті російських окупантів та їхню техніку. Серед свіжих втрат армії РФ два ЗРК "Бук-М3". Ворожу техніку відмінусували в окупованому Світлодарську на Донбасі. Яскраве відео опубліковане в Telegram-каналі "Стратком ЗСУ", передають Патріоти України.
"Сьогодні близько 12:30 у тимчасово окупованому Світлодарську Збройні сили України успішно "демілітаризували" два зенітно-ракетні комплекси "Бук-М3", – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що обидва ЗРК намагались захистити розташовані неподалік частини штабу бригади та дивізії ВДВ окупаційних російських військ.
На кадрах показано приціл військових, сам удар та полум'я і величезний стовп диму, який простягався з палаючої техніки. Крім того, бійці показали влучення і по інших позиціях ворожих підрозділів.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...