ЗСУ знищили на Донбасі черговий Су-25 російських загарбників

У РФ ще одним СУ-25 стало менше

У Донецькій області українські захисники збили російський військових літак Су-25. Про це увечері в понеділок, 10 червня, повідомили у Сухопутних військах ЗСУ.

Зазначається, що "приземлення" ворожого літака сталося на Покровському напрямку.

"Сили оборони докладають максимум зусиль для виснаження та стримування російських загарбників. Попередні втрати агресора на цьому напрямку склали 198 окупантів вбитими та пораненими. Знищено літак СУ-25, один танк, бойову броньовану машину, гармату та чотири автомобілі", - йдеться у повідомленні.

В Сухопутних військах зазначили, що воїни ЗСУ продовжують "рішуче давати відсіч спробам противника просунутися в глибину нашої території, завдають йому ефективного вогневого ураження, виснажуючи по всій лінії фронту".

Від початку доби 10 червня і станом на 22:00 на фронті відбулося 81 бойове зіткнення.

В ЗСУ констатують, що ситуація залишається "напруженою, проте - контрольованою".

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...