
Бійці Збройних сили знищують живу силу та техніку окупантів РФ. Крім того, 22 травня було знищено ворожий контрольно-спостережний пункт батальйону та позицію бойової охорони. Про це повідомили Сили оборони Запорізького краю, передають Патріоти України.
Протягом минулої доби було знищено 26 російських військовослужбовців, а 20 отримали поранення. Крім того, знищено п'ять бойових броньованих машин, два БПЛА "Орлан-10", одну самохідну артилерійську установку та чотири одиниці автомобільної техніки.
Українські військовослужбовці на Запорізькому напрямку виконують завдання з відсічі та стримання російської збройної агресії. Окупанти продовжують ведення повітряної розвідки та здійснюють вогневе ураження позицій українських військ по всій лінії зіткнення. Українські захисники відповідали контр-ударами. Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області.
Дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію "Второво" у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу СБУ. . "Виконуючи поставлені президентом Укр...
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...