ЗСУ знищили на Запоріжжі російський контрольно-спостережний пункт батальйону, ліквідовано 26 окупантів

Бійці Збройних сили знищують живу силу та техніку окупантів РФ. Крім того, 22 травня було знищено ворожий контрольно-спостережний пункт батальйону та позицію бойової охорони. Про це повідомили Сили оборони Запорізького краю, передають Патріоти України.

Протягом минулої доби було знищено 26 російських військовослужбовців, а 20 отримали поранення. Крім того, знищено п'ять бойових броньованих машин, два БПЛА "Орлан-10", одну самохідну артилерійську установку та чотири одиниці автомобільної техніки.

Українські військовослужбовці на Запорізькому напрямку виконують завдання з відсічі та стримання російської збройної агресії. Окупанти продовжують ведення повітряної розвідки та здійснюють вогневе ураження позицій українських військ по всій лінії зіткнення. Українські захисники відповідали контр-ударами. Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області.

Найскладніша ситуація не в Лимані? Військові звернули увагу на інші загрози

вівторок, 23 червень 2026, 16:30

Останнім часом дедалі більше уваги привертає ситуація навколо Lyman. Причиною стали повідомлення про ураження цілей у східній частині міста та активність російських диверсійно-штурмових груп, що викликало хвилю обговорень серед військових оглядачів і г...

Лукашенка дотиснуть? Військовий назвав головний маркер можливого наступу з Білорусі

вівторок, 23 червень 2026, 16:22

Розгортання мобільних шпиталів уздовж україно-білоруського кордону може стати ключовим індикатором підготовки до можливого вторгнення з території Білорусі. Водночас наразі ударного угруповання на території Білорусі не фіксується Про це сказав полковник...