
Бійці Збройних сили знищують живу силу та техніку окупантів РФ. Крім того, 22 травня було знищено ворожий контрольно-спостережний пункт батальйону та позицію бойової охорони. Про це повідомили Сили оборони Запорізького краю, передають Патріоти України.
Протягом минулої доби було знищено 26 російських військовослужбовців, а 20 отримали поранення. Крім того, знищено п'ять бойових броньованих машин, два БПЛА "Орлан-10", одну самохідну артилерійську установку та чотири одиниці автомобільної техніки.
Українські військовослужбовці на Запорізькому напрямку виконують завдання з відсічі та стримання російської збройної агресії. Окупанти продовжують ведення повітряної розвідки та здійснюють вогневе ураження позицій українських військ по всій лінії зіткнення. Українські захисники відповідали контр-ударами. Основні сили й засоби загарбники продовжують зосереджувати в районах Оріхова, Гуляйполя та Великої Новосілки Донецької області.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...