ЗСУ знищили польовий пункт російських окупантів - загарбники "передчували" удар, але їх вирішили не рятувати

Збройні Сили України завдали удару по пункту управління 106-ї російської повітряно-десантної дивізії з Тули. Українські бійці знищили військову техніку окупантів та висадили в повітря склад боєприпасів одного з підрозділів "ДНР", передають Патріоти України.

Про це повідомив Telegram-канал "Досьє Шпигуна". Зазначається, що тульські десантники потрапили під обстріл українських військ у ніч з 25 на 26 серпня/ Російське командування знало, що готується удар по пункту за п'ять днів до цього – про це попереджала їхня розвідка. Однак загарбники не вважали за потрібне вберегти своїх солдатів і їх нікуди не перемістили.


На концерті Кобзона тримається аншлаг, висока також утилізація артилерії і надвисока транспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 23 червня

вівторок, 23 червень 2026, 10:47

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 23.06.26 орієнтовно склали:

Росія тисне на останні фортеці Донбасу: Тисячі людей залишають Слов’янськ і Краматорськ

вівторок, 23 червень 2026, 10:42

Російські війська посилили тиск на Слов’янськ і Краматорськ, які залишаються найбільшими укріпленими містами Донецької області під контролем України. На тлі активізації бойових дій тисячі місцевих жителів вирішили залишити свої домівки та переїхати у б...