
Воїни Збройних сил України розбили військову базу російських окупантів під Ізюмом на Харківщині. Було знищено понад 50 одиниць броньованої та автомобільної техніки загарбників, передають Патріоти України.
Зокрема, наші захисники перетворили на металобрухт 10 ворожих танків, вісім бойових броньованих машин та чотири одиниці інженерної техніки. Відповідне відео опублікували в Telegram-каналі "Збройні Сили України. Війна з окупантами".
Також ЗСУ спалили три десятки автомобілів противника. Після цього українські воїни вдарили по складах, які війська РФ використовували як військову базу. На складах почалася масштабна пожежа, все довкола затягнуло густим чорним димом.
Російські війська намагаються створити видимість наступальних дій у районі Козачої Лопані, використовуючи невеликі штурмові групи, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. На Вовчанському напрямку окупанти збільшили застосу...
У Курській області загинув 20-річний російський строковик Максим Миронов, обставини смерті якого викликають запитання у його родини. Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на матеріали похорону та розповіді близьких, передають Патріоти України....