ЗСУ "зробили боляче" окупантам на півдні: Генерал Тарнавський розповів про нові втрати ворога

Українські захисники продовжують знищувати окупантів на Таврійському напрямку. За добу російські загарбники втратили 288 осіб і літак. Про це повідомляє бригадний генерал, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський у Telegram, передають Патріоти України.

Зокрема, українські підрозділи ракетних військ та артилерії зі складу ОСУВ "Таврія" протягом доби виконали 1412 вогневих завдань. "Загальні втрати ворога склали 288 осіб. Три окупанти потрапили в полон", - наголосив Тарнавський.

Водночас, знищено 16 одиниць військової техніки противника. Зокрема, йдеться про 5 бойових броньованих машин, 4 артилерійських систем, 1 літак, 3 безпілотні літальні апарати, 2 одиниці автомобільної техніки. Також знищено склад боєприпасів ворога.

Як зазначив Тарнавський, українські воїни продовжують наступ та мають частковий успіх південніше Роботиного (Пологівський район Запорізької області). При цьому, російські окупанти завдали 6 ракетних та 27 авіаційних ударів, провели 33 бойових зіткнення, здійснили 799 артобстрілів.

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...

Інцидент в Ормузській протоці: Обстріл катарського танкера Іраном створює ризити нового закриття нафтової артерії світу

неділя, 28 червень 2026, 5:50

В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...