
За словами заступника очільника райради, захисники вже звільнили Андріївку та половину Кіндратівки. Заступник голови Сумської районної ради Володимир Біцак наголосив, що наступ росіян на сумському напрямку призупинено, там розпочалася зворотна операція СОУ. Під час ефіру на "Київ 24" він повідомив, що пів населеного пункту Кіндратівка вже контролюють ЗСУ, які також звільнили Андріївку, передають Патріоти України з посиланням на ZN.ua.
Тим часом росіяни намагалися перерізати логістичну артерію ЗСУ — Юнаківську трасу, але захисники завадили ворогу. Траса "під нашим контролем", хоча до неї й долітають FPV ворога.
"Дякуючи і артилерії, і авіації, які постійно працюють, на даний час не так все дуже погано, як рашисти пишуть і зазначають у своїх пабліках", — відзначив він.
ЗСУ намагаються вибити окупантів з усього напрямку, додав він. Там відбуваються і так звані зустрічні операції.
"Йде наступ в сторону Росії в напрямку Тьоткіно. Костянтинівка, Басівка, Юнаківка — там рашисти намагаються контратакувати й заходити глибше. За минулу добу було 30 таких атак", — розповів також Біцак.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...