ЗСУ звільнили на Луганщині шість населених пунктів, - глава ОВА

Українські сили звільнили шість населених пунктів Луганської області. Про це повідомив глава Луганської ОВА Сергій Гайдай в етері Freedom, передають Патріоти України.

"На сьогоднішній день це шість населених пунктів", - сказав Гайдай.

Він не уточнив назви деокупованих сіл та міст. Глава ОВА також закликав людей, які все ще залишаються в окупації, триматися якомога далі від лінії фронту або постаратися перечекати бої в укриттях.

«Всі чекають на звільнення. Це напевно найстрашніші, найважчі та найдовші сім місяців для кожного громадянина України», - сказав Гайдай.

Російським військовим не вдалося виконати наказ Путіна - ГУР Міноборони

субота, 1 квітень 2023, 16:29

Російська армія не змогла виконати завдання диктатора Володимира Путіна під час так званого "великого наступу". Путін хотів, щоб його війська вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей. Про це заявив представник Головного управл...

Чи не занадто розкішно для ченця?: Митрополит Павло прощався з Лаврою у шарфі Louis Vuitton за 16 тис. грн (фото)

субота, 1 квітень 2023, 15:15

Подібний шарф на сайті бренду коштує 395€ (приблизно 16 тис. грн). Але в мережі його можна знайти і за 700$ (приблизно 27 тис. грн). . Крім того, розмовляв Павло по останній моделі iPhоnе, вартістю від 40 тис. грн. Спосіб життя Павла зовсім не відповід...