ЗСУ звільнили п’ять населених пунктів у Харківській області, - Генштаб

Захисники України після наступу відновили контроль над населеними пунктами Олександрівка, Федорівка, Українка, Шестаково, Перемога і частиною села Черкаські Тишки в Харківській області. Про це повідомляє пресслужба Генштабу ЗСУ, передають Патріоти України.

У зведенні Генштабу станом на 18:00 сказано, що на Слобожанському напрямку російські окупанти продовжують нарощувати сили і перекидають підрозділи східного військового округу з району Уразово Бєлгородської області.

Противник блокує деякі віддалені населені пункти Харківської області, продовжує систематичні обстріли українських військ. Окупанти безуспішно намагалися наступати в напрямку Нової Дмитрівки.

"Сбывается вековая мечта российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости", - історик Климовський

субота, 13 серпень 2022, 18:15

"Сбывается вековая мечта многонационального русского или российского народа – он таки будет жить в осаждённой крепости. Но как иногда бывает, мечта при её исполнении выглядит не столь привлекательно, как в период мечтания. Вопреки утверждению советской...

Має залишити країну протягом тижня: Чорногорія оголосила дипломата з посольства РФ персоною нон грата

субота, 13 серпень 2022, 17:59

Міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило персоною нон грата дипломата із посольства РФ. Про це йдеться на вебсайті відомства, передають Патріоти України. Там зазначили, що діяльність російського дипломата суперечить статті 9 Віденської конве...