ЗСУ звільнили понад 54% територій, які були окуповані РФ, - американський генерал

Українські військові звільнили понад 54% території, які були окуповані Росією, заявив у вівторок, 19 вересня, голова Об'єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України.

Міллі заявив, що кожне просування України та «кожен дюйм повернутої території» відбувається завдяки «хоробрості, честі та неймовірним жертвам, принесеним українським народом і його збройними силами».

Він додав, що Україна продовжує свідомо і стійко просуватися вперед для звільнення своєї батьківщини від російської окупації. «На сьогодні Україна звільнила понад 54% окупованої Росією території України, і вони продовжують зберігати стратегічну ініціативу», — заявив Міллі.

Ніхто не хотів бути поруч: Друга Путіна відсадили на святкуванні річниці об'єднання Німеччини

вівторок, 3 жовтень 2023, 19:28

Колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера, якого називають другом кремлівського диктатора Володимира Путіна, посадили окремо від усіх політиків на святкуванні річниці об'єднання Німеччини. Про це пише Bild, передають Патріоти України. Зазначається, що н...

"Тварюки ви": Соловйов влаштував істерику через "ярлик", який дав йому пошуковик "Яндекс" (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 18:22

Пошуковик "Яндекс" обізвав відомого прокремлівського журналіста Володимира Соловйова "пропагандистом". Така "несправедливість" викликала в нього істерику, передають Патріоти України. Про свою образу рупор Кремля розповів в ефірі однієї зі своїх передач...