ЗСУ звільнили ще одне село у Харківській області

З території Борівської громади у Харківській області втекли колаборанти та представники окупаційної «влади». ЗСУ взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Про це повідомляється в Telegram-каналі Борівської громади, передають Патріоти України.

«Продовжується боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів», — йдеться у повідомленні.

Село Піски-Радьківські вже під контролем ЗСУ, там українські військові все ще виявляють групи російських окупантів, проводять зачистки та розмінування.

У селі зруйновано багато житлових будинків, господарські будівлі, повністю знищено дитячий садок, пошкоджено школу: вилетіли шибки, у стінах дірки від снарядів, зруйновано дах.

Сценарій розпаду РФ уже не можна ігнорувати: у Німеччині закликали Європу готуватися

четвер, 25 червень 2026, 9:51

Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...

Процес повернення з СЗЧ набирає оберти: Одна з найуславленіших бригад ЗСУ отримала 60 заявок за добу

четвер, 25 червень 2026, 9:35

Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...