З території Борівської громади у Харківській області втекли колаборанти та представники окупаційної «влади». ЗСУ взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Про це повідомляється в Telegram-каналі Борівської громади, передають Патріоти України.
«Продовжується боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів», — йдеться у повідомленні.
Село Піски-Радьківські вже під контролем ЗСУ, там українські військові все ще виявляють групи російських окупантів, проводять зачистки та розмінування.
У селі зруйновано багато житлових будинків, господарські будівлі, повністю знищено дитячий садок, пошкоджено школу: вилетіли шибки, у стінах дірки від снарядів, зруйновано дах.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою