ЗСУ звільнили ще одне село у Харківській області

З території Борівської громади у Харківській області втекли колаборанти та представники окупаційної «влади». ЗСУ взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Про це повідомляється в Telegram-каналі Борівської громади, передають Патріоти України.

«Продовжується боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів», — йдеться у повідомленні.

Село Піски-Радьківські вже під контролем ЗСУ, там українські військові все ще виявляють групи російських окупантів, проводять зачистки та розмінування.

У селі зруйновано багато житлових будинків, господарські будівлі, повністю знищено дитячий садок, пошкоджено школу: вилетіли шибки, у стінах дірки від снарядів, зруйновано дах.

Кулеба поділився думками, за яких умов Путін може вдатися до ядерного удару

неділя, 28 червень 2026, 12:45

Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...

"Обурення велике": Курносова пояснила, що стоїть за "бусифікацією" у Пензенській області і чи буде масова мобілізація в Росії

неділя, 28 червень 2026, 12:22

Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...