ЗСУ звільнили ще одне село у Харківській області

З території Борівської громади у Харківській області втекли колаборанти та представники окупаційної «влади». ЗСУ взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Про це повідомляється в Telegram-каналі Борівської громади, передають Патріоти України.

«Продовжується боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів», — йдеться у повідомленні.

Село Піски-Радьківські вже під контролем ЗСУ, там українські військові все ще виявляють групи російських окупантів, проводять зачистки та розмінування.

У селі зруйновано багато житлових будинків, господарські будівлі, повністю знищено дитячий садок, пошкоджено школу: вилетіли шибки, у стінах дірки від снарядів, зруйновано дах.

Є проблема: Українські дрони-перехоплювачі мають ваду перед реактивними "Шахедами"

вівторок, 23 червень 2026, 20:02

Українські дрони-перехоплювачі наразі не можуть системно протидіяти російським реактивним безпілотникам, адже мають недостатню швидкість. Перехоплення таких цілей поки що залежить переважно від досвіду операторів, їхніх навичок та сприятливих обставин...

Чому російська ППО не витримує: DW розкрила слабкі місця оборони Москви

вівторок, 23 червень 2026, 19:38

Російська система протиповітряної оборони навколо Москви дедалі частіше стикається з викликами через масовані атаки українських безпілотників. Про це йдеться в аналітичних матеріалах, на які посилається Deutsche Welle, передають Патріоти України. За да...