З території Борівської громади у Харківській області втекли колаборанти та представники окупаційної «влади». ЗСУ взяли під свій контроль село Піски-Радьківські. Про це повідомляється в Telegram-каналі Борівської громади, передають Патріоти України.
«Продовжується боротьба за звільнення лівобережної частини Борівської громади від рашистських окупантів. Ведуться бойові дії. ЗСУ витісняють противника, але визволені території потерпають від ворожих обстрілів», — йдеться у повідомленні.
Село Піски-Радьківські вже під контролем ЗСУ, там українські військові все ще виявляють групи російських окупантів, проводять зачистки та розмінування.
У селі зруйновано багато житлових будинків, господарські будівлі, повністю знищено дитячий садок, пошкоджено школу: вилетіли шибки, у стінах дірки від снарядів, зруйновано дах.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....