
Бійці Збройних сил України активно звільняють міста від російських окупантів не тільки в Харківській та Херсонській областях, а й на Донецькому напрямку. Йдеться про місто Святогірськ. Про це повідомляють Патріоти України, посилаючись на інформацію Telegram- каналу СтратКомЗСУ.
Опубліковано низку кадрів зі звільненого від ворога міста. Зокрема, з'явилося фото з українським прапором, який замайорів над понищеною будівлею міської ради Святогірська. "Прикордонники нищать ворога і на Донеччині. Разом з підрозділом ЗСУ бійці прикордонної служби зачистили позиції противника поблизу Святогірська. Звільнення України триває", - йдеться у повідомленні Telegram-каналу.





Повідомлення про усунення противника зі Святогорська на Донеччині коментують користувачі соцмереж та радять бійцям знести там "Московський патріархат".
"Маленькі Карпати великої Донеччини. Маю прохання, хлопці. Знесіть там вже той клятий м******ський патріархат. Ну, щоб два рази не вставати. Бо Святогірськ що? Святогірськ наш!", - йдеться в одному з дописів.


На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...