
У ніч на 9 листопада в російському Воронежі пролунали вибухи, після яких російські медіа повідомили про ймовірне ураження ракетами Воронезької ТЕЦ-1, передають Патріоти України з посиланням на незалежне російське видання Astra
Протягом ночі мешканці Воронежа повідомляти про серію вибухів у місті. Губернатор області Олександр Гусєв оголошував про ракетну небезпеку, а в місцевих чатах з'явилися повідомлення про пожежу на теплоелектроцентралі.
Момент атаки потрапив на відео очевидця, яке оприлюднив український проєкт Exilenova+.
Журналісти Astra провели геолокацію кадрів і встановили, що місце зйомки розташоване приблизно за 1,3 кілометра від Воронезької ТЕЦ-1. Згідно з їхнім аналізом, саме ця станція ймовірно стала ціллю удару.
Воронезька ТЕЦ-1 належить акціонерному товариству "РИР Энерго". Згідно з даними з відкритих джерел, встановлена електрична потужність станції становить 378,3 мегавата, теплова – 1389,3 гігакалорії на годину. На підприємстві працює близько 430 осіб.
Це найбільший постачальник теплової енергії у Воронежі – ТЕЦ забезпечує теплом чотири райони міста та понад тисячу підприємств.
На момент публікації місцева влада не підтвердила факт атаки чи пошкодження енергетичного об'єкта.
В Міноборони РФ заявили, що за ніч російська ППО нібито збила 43 БпЛА над територією Брянської області, 1 над Ростовською.
У своєму зведенні російське відомство не згадало ракетну атаку на Воронезьку ТЕЦ. Про наслідки атаки на момент публікації невідомо.
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...
Міністерство оборони США не використало вчасно 910 мільйонів доларів, які були виділені на військову допомогу Україні. Про це повідомляє звіт аудиторів Operation Atlantic Resolve, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненим звітом за перший кварт...