Зумів "выгодно продать" переляканому Х*йлу "українську загрозу": Як Сурков приходив до влади

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який напередодні покинув державну службу, колись потрапив до верхівки влади завдяки подіям в Україні. Зокрема, сходженню до великої політики посприяла "Помаранчева революція", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Медуза".

Як зізнався сам уже колишній кремлівський чиновник, він зміг "выгодно продать" це Путіну.

"Після революційних подій в Україні 2004 року Сурков зміг стати потрібним особисто Путіну – як борець із "помаранчевою загрозою", – йдеться в повідомленні.

"Хоча передумов у Росії для українського сценарію тоді не було. Але президент мав високий рейтинг", – заявив Сурков.

За його словами, прокремлівські молодіжні рухи створювалися саме як засіб боротьби з можливою протестною вуличної активністю.

Водночас головною структурою вважався рух "Наші", який утворився на базі менш масштабної організації "Идущие вместе". Він був одним із головних політичних проєктів адміністрації російського президента часів Владислава Суркова.

Як зазначає видання, їхня діяльність подавалися як "антифашистський рух" у рік святкування 60-річчя Перемоги (2005-й). А його глава Василь Якеменко, який також керував "Идущие вместе", вважав, що лідери несистемної опозиції нібито "співчувають фашистам" і називав їх своїми противниками.

Рух "Наші" був одним із головних політичних проєктів Путіна часів Суркова


"Братушки" підвели Кремль: У Сербії заявили, що не визнають результати "референдуму" на окупованих територіях України

неділя, 25 вересень 2022, 16:14

Згідно з нормами міжнародного права, Сербія не визнаватиме результати псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Про це заявив на пресконференції глава МЗС Сербії Нікола Селакович, повідомляють Патріоти України із посиланням на N1. ...

"Це було щось на зразок зомбі-апокаліпсису": Звільнений по обміну британець розповів про російський полон

неділя, 25 вересень 2022, 15:53

Британець Шон Піннер будучи добровольцем у складі Збройних Сил потрапив у полон до окупантів. Після визволення він розповів, що думав про те, що загине, передають Патріоти України. Британець розповів журналістам, що його катували у полоні. Зокрема й ви...