Зумів "выгодно продать" переляканому Х*йлу "українську загрозу": Як Сурков приходив до влади

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який напередодні покинув державну службу, колись потрапив до верхівки влади завдяки подіям в Україні. Зокрема, сходженню до великої політики посприяла "Помаранчева революція", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Медуза".

Як зізнався сам уже колишній кремлівський чиновник, він зміг "выгодно продать" це Путіну.

"Після революційних подій в Україні 2004 року Сурков зміг стати потрібним особисто Путіну – як борець із "помаранчевою загрозою", – йдеться в повідомленні.

"Хоча передумов у Росії для українського сценарію тоді не було. Але президент мав високий рейтинг", – заявив Сурков.

За його словами, прокремлівські молодіжні рухи створювалися саме як засіб боротьби з можливою протестною вуличної активністю.

Водночас головною структурою вважався рух "Наші", який утворився на базі менш масштабної організації "Идущие вместе". Він був одним із головних політичних проєктів адміністрації російського президента часів Владислава Суркова.

Як зазначає видання, їхня діяльність подавалися як "антифашистський рух" у рік святкування 60-річчя Перемоги (2005-й). А його глава Василь Якеменко, який також керував "Идущие вместе", вважав, що лідери несистемної опозиції нібито "співчувають фашистам" і називав їх своїми противниками.

Рух "Наші" був одним із головних політичних проєктів Путіна часів Суркова


"Иногда мне кажется, что на выборах президента стоило голосовать за улитку", - Сазонов

четвер, 9 квітень 2020, 16:28

"Когда улитке страшно, она прячется в раковину. Там у нее на этот случай бутылка водки и бейсбольная бита. В принципе, не самый худший вариант для кризисной ситуации, когда тебе страшно. Более достойная позиция, чем оправдываться и изображать беспомощн...

Хіти тижня. "Мы в желтом престарелом телепузике вообще никогда не сомневались": Путін зробив черговий постріл собі в ногу

четвер, 9 квітень 2020, 15:00

Ворогом, який відбомбився по Воронежу в масштабах країни, буде не вороже НАТО, а власний вітчизняний "управлінець-профі". Ініціатива Кремля обвалить російський банківський ринок. Телеграм-канал "Запретное мнение" поділився деякими міркуваннями із цього...