Зумів "выгодно продать" переляканому Х*йлу "українську загрозу": Як Сурков приходив до влади

Помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков, який напередодні покинув державну службу, колись потрапив до верхівки влади завдяки подіям в Україні. Зокрема, сходженню до великої політики посприяла "Помаранчева революція", повідомляють Патріоти України з посиланням на "Медуза".

Як зізнався сам уже колишній кремлівський чиновник, він зміг "выгодно продать" це Путіну.

"Після революційних подій в Україні 2004 року Сурков зміг стати потрібним особисто Путіну – як борець із "помаранчевою загрозою", – йдеться в повідомленні.

"Хоча передумов у Росії для українського сценарію тоді не було. Але президент мав високий рейтинг", – заявив Сурков.

За його словами, прокремлівські молодіжні рухи створювалися саме як засіб боротьби з можливою протестною вуличної активністю.

Водночас головною структурою вважався рух "Наші", який утворився на базі менш масштабної організації "Идущие вместе". Він був одним із головних політичних проєктів адміністрації російського президента часів Владислава Суркова.

Як зазначає видання, їхня діяльність подавалися як "антифашистський рух" у рік святкування 60-річчя Перемоги (2005-й). А його глава Василь Якеменко, який також керував "Идущие вместе", вважав, що лідери несистемної опозиції нібито "співчувають фашистам" і називав їх своїми противниками.

Рух "Наші" був одним із головних політичних проєктів Путіна часів Суркова


Мовчазний протест в ОРДЛО: Путін отримав від українців з окупованого Донбасу на виборах у Держдуму набагато менше голосів, ніж розраховував

вівторок, 21 вересень 2021, 19:14

Росія отримала від жителів окремих районів Донбасу на виборах в Держдуму РФ набагато менше голосів, ніж розраховувала. Про це в ефірі телеканалу «Дом» заявив засновник «Східної правозахисної групи» Павло Лисянський, передають Патріоти України. При цьом...

Зеленський знов збере "слуг" у Трускавці на виховання

вівторок, 21 вересень 2021, 18:51

Володимир Олександрович безумовно хоче підтягнути дисципліну тих, хто сумнівається в "видатному лідері сучасності" і не завжди голосує так, як вимагає Банкова. Адже і Розумкова треба знімати і "олігархічний" закон приймати. Президент Володимир Зеленськ...