"Зупиніть Путіна!": На російському медичному сайті з'явилися знімки жертв різанини в Бучі (фото 16+)

На сайті великого російського інформаційного порталу про здоров'я, медицину і красу Медікфорум опубліковано фото українців, убитих у Бучі, повідомляють Патріоти України.

При спробі зайти на сайт Мedikforum.ru відбувається переадресація на https://putinwarcrimes.org/bucha і все, що бачить користувач – це колаж з фотографій жертв російських окупантів.

Чи є публікація даних фотографій свідомою позицією співробітників медичного порталу або ж портал зламаний хакерами на цей момент не повідомляється. Жодних коментарів на сайті російського ресурсу з цього приводу немає.

Дуже врожайна доба: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 6 лютого

понеділок, 6 лютий 2023, 8:03

Загальні бойові втрати Росії на ранок 6 лютого становлять понад 132 160 осіб. За минулу добу лави "200-х" поповнили ще понад 870 окупантів, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

"Росіяни прискорили підготовку": Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців, - польський генерал

понеділок, 6 лютий 2023, 7:43

Результат війни в Україні вирішиться протягом двох місяців. Так вважає Вальдемар Скшипчак, колишній командувач польських сухопутних військ, а нині генерал запасу. В інтерв'ю телеканалу Polsat News він сказав, що найближчим часом очікує російського наст...