Зупинити агресію Путіна: Білорусь оголосила термінові збори резервістів на кордоні з Росією

Міністерство оборони Білорусі заявило про проведення військових зборів для резервістів у Вітебській області на кордоні з РФ, передають Патріоти України.

Прес-секретар Міноборони Наталія Гаврусік заявила, що військові збори у Вітебській області розпочнуться 11 серпня. За її словами, в рамках поточної роботи проводиться і уточнення документів військовозобов’язаних. Таким чином, отримання повістки ще не означає заклик на збори.

Слід зазначити, що військовозобов’язані повинні з’явитися в пункти збору 10 серпня, тобто на наступний день після голосування на президентських виборах.

29 липня в Білорусі затримали бойовиків ПВК «Вагнер» в кількості 33 чоловік. Серед затриманих – українці, бойовики батальйону Прілепіна і росіяни. 31 липня Україна пред’явила звинувачення 28 бойовикам з цієї групи за участь у війні на Донбасі на стороні окупантів.

"Чекаю на Ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:45

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...

Знову мирні люди – розмінна монета: спецслужби «ЛНР» та «ДНР» затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".