"Зупинити "Мюнхенську змову-2019", або Друзі пізнаються в біді: Сім делегацій заявили про кризу в ПАРЄ та спільні дії після повернення повноважень росіянам

Делегації України, Грузії, Польщі, Словаччини, Литви, Латвії та Естонії проконсультуються зі своїми урядами про спільні дії на наступних сесіях ПАРЄ.

ПАРЄ відновила повноваження РФ у повному обсязі, низка делегацій висловила протест. Фото: Flickr.

Представники семи держав заявили про безпрецедентну кризу довіри в Раді Європи і домовилися про спільні дії у зв'язку з поверненням повноважень російській делегації. Заяву, підписану делегаціями України, Грузії, Польщі, Словаччини, Литви, Латвії та Естонії, зачитав журналістам у Страсбурзі голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв, повідомляють Патріоти України.

"Безумовне відновлення прав російської делегації без виконання жодної з численних вимог асамблеї суперечить основним цінностям Ради Європи та її статуту. Цей крок посилає дуже неправильний сигнал країні, яка вдалася до збройної агресії, до отруєнь, яка не дотримується прав своїх громадян і прагне дестабілізувати демократії в Європі", – ідеться в заяві.

Парламентарії із семи країн вважають, що майбутнє Ради Європи перебуває під загрозою загалом, оскільки організація "втрачає довіру людей, яких захищає". "Ми повертаємося додому, щоб проконсультуватися з нашими парламентами та урядами про спільні дії в асамблеї на наступних сесіях", – ідеться у спільному документі.

Хіти тижня. "Закончится в Киеве!": Російський пропаган**н висунув нахабний ультимутум Україні (відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 3:00

Якщо Україна не хоче втратити свої території аж до Києва, то нібито зобов'язана переглянути Мінські домовленості й перетворитися на конфедерацію з особливим статусом терористичних "Л/ДНР". Таку нахабну вимогу озвучив одіозний російський пропагандист Се...