Зупинити "Північний потік-2" можна навіть після початку його експлуатації, - польський політик (відео)

Зараз завданням польської та української дипломатії є об'єднання для перемовин зі США. Найгіршим сценарієм було би, якби ми погодились на роботу Північного потоку-2". Про це сказав польський політик, депутат Сейму РП Павел Коваль у прямому ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким", передають Патріоти України.

Він додав: "У нас було засідання Сейму, присвячене питанням зовнішньої політики, ми прийняли проєкт резолюції польського парламенту. Він також захищає польсько-українські інтереси та інтереси всіх країн Центральної Європи. Найважливіше: нам не потрібно думати над тим, що не вийшло, зараз потрібно наполягати на своїй точці зору, - і адміністрації США, і всім керівникам держав Європейського Союзу".

Павел Коваль також зауважив, що навіть після завершення проєкту Північного потоку-2 залишатиметься можливість прийняти мораторій навіть у момент початку його експлуатації. Є багато варіантів, особливо в контексті внутрішньої німецької політики.

Джерело: Еспресо.ТV

'Соколи Путіна' як не старалися, не врятували ні себе, ні бойову машину: В ЗСУ показали, як знищили черговий новітній гелікоптер ворога

понеділок, 15 серпень 2022, 18:34

На Донеччині зенітники Збройних сил збили ще один російський вертоліт Ка-52. Це вже третій Ка-52, який ліквідовано ЗСУ за останні дві доби. Про це повідомляє Командування повітряних сил.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 15 серпня

понеділок, 15 серпень 2022, 18:18

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Усього з початку вторгнення військ РФ в Україну втрати ворога становлять (у дужках - дані за останню добу):