Зупинити "Північний потік-2" можна навіть після початку його експлуатації, - польський політик (відео)

Зараз завданням польської та української дипломатії є об'єднання для перемовин зі США. Найгіршим сценарієм було би, якби ми погодились на роботу Північного потоку-2". Про це сказав польський політик, депутат Сейму РП Павел Коваль у прямому ефірі програми "Вечір з Миколою Княжицьким", передають Патріоти України.

Він додав: "У нас було засідання Сейму, присвячене питанням зовнішньої політики, ми прийняли проєкт резолюції польського парламенту. Він також захищає польсько-українські інтереси та інтереси всіх країн Центральної Європи. Найважливіше: нам не потрібно думати над тим, що не вийшло, зараз потрібно наполягати на своїй точці зору, - і адміністрації США, і всім керівникам держав Європейського Союзу".

Павел Коваль також зауважив, що навіть після завершення проєкту Північного потоку-2 залишатиметься можливість прийняти мораторій навіть у момент початку його експлуатації. Є багато варіантів, особливо в контексті внутрішньої німецької політики.

Джерело: Еспресо.ТV

"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...