Британський уряд виступає проти повернення Росії до формату G7. Про це заявив представник прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, передає Reuters. За словами представника Джонсона, прем’єр буде чекати подробиць пропозиції США, зазначають Патріоти України.
“Ми розглянемо деталі того, що пропонують США. Прийнято, що країна, яка головує в G7, запрошує інших лідерів взяти участь у саміті в якості гостей”, – сказав він журналістам.
Також він нагадав, що Росія була виключена з “великої вісімки” після окупації Криму. “Ми поки не бачимо свідоцтв зміненої поведінки, яка виправдовувала б відновлення її членства… Ми не підтримаємо її відновлення в якості члена групи”, – заявив представник Джонсона.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що відкладе саміт G7, який він хотів провести в червні, а також розширить список запрошених, включивши в нього Австралію, Росію, Південну Корею та Індію.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...