Британський уряд виступає проти повернення Росії до формату G7. Про це заявив представник прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона, передає Reuters. За словами представника Джонсона, прем’єр буде чекати подробиць пропозиції США, зазначають Патріоти України.
“Ми розглянемо деталі того, що пропонують США. Прийнято, що країна, яка головує в G7, запрошує інших лідерів взяти участь у саміті в якості гостей”, – сказав він журналістам.
Також він нагадав, що Росія була виключена з “великої вісімки” після окупації Криму. “Ми поки не бачимо свідоцтв зміненої поведінки, яка виправдовувала б відновлення її членства… Ми не підтримаємо її відновлення в якості члена групи”, – заявив представник Джонсона.
Раніше президент США Дональд Трамп заявив, що відкладе саміт G7, який він хотів провести в червні, а також розширить список запрошених, включивши в нього Австралію, Росію, Південну Корею та Індію.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...