"Зустрічайте, росіяни, нову еліту": Пригожин схвалив відпочинок своїх дітей під час "бахмутської м'ясорубки"

Очільник російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин відповів на закиди щодо відпочинку своїх дітей у Карелії під пісні про "еліту" у розпал "бахмутської м'ясорубки". Відео вечірки за участю молодших Пригожиних оприлюднив телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ", передають Патріоти України.

Ватажок підтвердив, що матеріали дійсно зібрано під час відпочинку його дітей у Карелії влітку 2022 року. Їх нібито викрав "спеціальний кіберпідрозділ міноборони РФ" з облікового запису одного з друзів сина Пригожина Павла.

"Давай гімн... Ти просиш дрібницю у громадського харчування, ти ху*сос, а я - еліта", - заявляли на відео діти Пригожина.Фото: скрін відео

Діти терориста в компанії таких самих воєнізованих друзів їли вермішель швидкого приготування з майонезом та співали так званий гімн.

"Давай гімн... Ти просиш дрібницю у громадського харчування, ти ху*сос, а я - еліта", - заявляли на відео діти Пригожина.

Терорист погодився, що знає про цю вечірку нащадків в Карелії та схвалює все, що побачив і почув. Однак заявив, що про існування відео і фото з відпочинку дітей не знав. Однак, якби знав раніше, то "злив би їх сам для того, щоб тицьнути мордою еліту, що зажерлася, що виявляється мій син "доширак" в Карелії їсть".

"Так, дійсно, ця фотографія зроблена в Карелії, коли мій син у червні-липні 2022 року туди їздив зі своєю сестрою та друзями, і їли вони "доширак", та й коріння варили. Ну, "доширак", кому що не подобається? Які є претензії? Бахмутська м'ясорубка розпочалася 8 жовтня. Тому подивіться, ви на задньому фоні бачите жовте листя або сніг, що випав?", - прокоментував Пригожин.

Ніхто не приїхав: Посол заявив, що Польщу однією з перших кликали на збройовий форум у Києві

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:28

Посол України в Польщі Василь Зварич розповів, що представників країни запрошували на форум оборонних індустрій в Києві, але ніхто з них не приїхав. Він упевнений, що питання необхідно адресувати полякам, так як країна була однією з перших, кого запрос...

З Росії втік військовий льотчик, він одразу здався найближчому посольству США

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:45

З Росії втік льотчик Росгвардії. Відправившись у відпустку з сім'єю до ОАЕ, він вже на місці здався представникам американського посольства. Про це повідомляє телеграм-канал "Досьє шпигуна", передають Патріоти України. Військовослужбовець авіаційної е...