​"Зварив на кухні "Новачок": Навальний різко відреагував на версію Путіна про його отруєння

Опозиційний політик Олексій Навальний, якого отруїли в Росії, назвав "хорошою" версію президента РФ Володимира Путіна про подію. Про це він написав на своїй Instagram-сторінці, передають Патріоти України.

За даними французької газети Le Monde, Путін розповів главі Франції Емануелю Макрону, що Навальний міг сам прийняти отруту "Новачок". За його словами, вважається, що речовину не так складно виготовити самостійно.

За даними газети, Макрон відразу відкинув версію про спробу Навального отруїтися самому. Президент РФ також зазначив, що розслідування отруєння Навального ще не почали, так як Німеччина і Франція не надали результати його аналізів Росії.

Крім того, в розмові з колегою Путін відгукувався про Навального презирливо і назвав його "простим баламутом в інтернеті".

Сам Навальний прокоментував слова президента РФ. "Хороша версія. Вважаю, що заслуговує найпильнішого вивчення. Зварив на кухні "Новачок". Тихо сьорбнув з фляжки в літаку. Впав в кому. До цього домовився з дружиною, друзями і колегами, що, якщо МОЗ наполягатиме, щоб мене відвезли лікувати до Німеччини, вони ні в якому разі не дозволяли це зробити. Померти в омській лікарні і опинитися в омському морзі, де встановили б причину смерті "пожив достатньо", - ось кінцева мета мого хитрого плану", - написав політик. За словами Навального, "Путін його переграв, тому провокація не вдалася".

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.

З архіву ПУ. Зеленський не усвідомлює, що коїть: "Їх спіймали на гачок, приманкою був обмін", - екс-спецпредставник України в Мінську Безсмертний про підписання "формули Штайнмаєра"

субота, 24 жовтень 2020, 10:00

За словами дипломата, щоб робити остаточні висновки щодо змісту документу, треба отримати його повний текст. Водночас, за його даними, під час переговорів туди внесли певні "додатки", які ще не були озвучені. Втім, каже Безсмертний, все це не має особл...