Звернення до президента України та Верховної Ради: Хмельницька облрада прийняла одноголосне рішення щодо ставлення до "формули Штайнмаєра"

Депутати Хмельницької обласної ради прийняла звернення до президента України та Верховної Ради щодо "формули Штайнмаєра". На засіданні в суботу, 5 жовтня, звернення було підтримане одноголосно, зазначають Патріоти України.

"Ми, депутати Хмельницької обласної ради, від імені наших виборців категорично проти реалізувати так звану "формулу Штайнмаєра", за якою, згідно з мінськими угодами, вводиться особливий статус Донбасу", - йдеться у зверненні.

Депутати додали, що проводити вибори в органи місцевого самоврядування на тимчасово окупованих територіях можна тільки після повної деокупації, відновлення меж замість лінії розмежування, завершення адміністративно-територіальної реформи та повної перепаспортизации всього населення, проведеної шляхом перевірки кожної людини на наявність громадянства інших держав, співробітництво з окупаційним московським режимом, на лояльність до України та відповідність статусу громадянина України".

Також пропонується розірвати дипломатичні відносини, а також всі міжнародні договори з РФ і не відновлювати їх до повної деокупації всіх українських територій. Депутати облради також заявили, що вважають неприпустимим відведення сил і засобів Збройних сил України.


Ганьба Зе-команди: "Зеленський всюди став своїм серед чужих і чужим серед своїх", - Фурса

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:27

"Так. Мені сподобалися підсумки місцевих виборів в Україні. Тому що той негатив, який ми бачимо, був очікуваним і передбачуваним. Від Шарія в Харкові до Попова в Києві. Якщо не жити в своєму маленькому світі, дивитися на цифри соціологів (не всіх підря...

З архіву ПУ. Вирішили сховати вкрадене надійніше: Через Кримський міст у Росію перегнали бойову авіацію (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:00

СУ-27 переганяли на автотранспорті з Криму в бік Краснодарського краю Російської Федерації. По Кримському мосту знову пересувається військова техніка. Раніше тут була зафіксована колона вантажівок КамАЗ, а тепер через міст перевозять бойову авіацію. Ві...