
Частина народних депутатів з фракції "Слуга народу", які напередодні звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням припинити легітимізацію бойовиків "ЛДНР" на переговорах в Мінську, видалили свої пости. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив нардеп від партії "Голос" Микола Виговський, передають Патріоти України.
За його словами, деякі нардепи видалили пости зі зверненням, деякі обмежили доступ відразу до всієї сторінки.
У коментарях нардеп Ігор Фріс розповів, навіщо видалив пост і які зміни в нього вніс.
Як раніше повідомлялося, нардепи з фракції "Слуга народу" опублікували спільне звернення до Володимира Зеленського, в якому заявили про неприпустимість домовленостей Контактної групи, які дають представникам ОРДЛО рівні права з представниками України.
- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...