"Зверніть увагу на імена тих, хто це заявляв": В ОПУ прояснили чутки про вагітність Мендель від Зеленського

Переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною.

В Офісі президента назвали "феєричним ідіотизмом" чутки про те, що прес-секретарка Володимира Зеленського Юлія Мендель вагітна від українського лідера. Про це в інтерв'ю заявив політтехнолог, антикризовий радник глави Офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

Він підкреслив, що переїзд родини українського глави на дачу в Конча-Заспі не був обумовлений нібито незлагодою у стосунках Зеленського з дружиною. "Олена Володимирівна і Володимир Олександрович разом, у них дуже теплі стосунки. І всі ці чутки про те, що [Мендель] нібито вагітна від Зеленського, феєричний ідіотизм", – зазначив Подоляк.

Він сказав, що прес-секретарка Зеленського "вчинила абсолютно правильно виходячи зі свого емоційного стану", коли записала відео у відповідь на плітки про вагітність. "Вона довго терпіла банальні образи й вирішила відповісти ось у такій формі", – сказав співробітник ОП.

Він вважає, що вона "мала на це право виходячи зі стану українського суспільства". "Можливо, в іншій країні такі формати були б неприйнятні. Але для нас такий формат – єдиний, який міг перебити хвилю негативу на цій темі. Вона модерувалася вже дуже жорстоко", – підкреслив Подоляк.

Нагадаємо, Юлія Мендель записала відео, в якому порадила звернути увагу на імена людей, які запустили чутки про нібито її вагітність від глави держави.

Джерело: Страна

Від'єднання Росії від SWIFT: Чим загрожує недоімперії фінансова ізоляція і хто постраждає

субота, 17 квітень 2021, 8:21

Депутат Європарламенту від Литви Андрюс Кубілюс у недавньому інтерв'ю журналістам заявив, що під час чергової сесії європейці обговорять та ухвалять спеціальну резолюцію про агресивну політику РФ стосовно України й додаткові обмеження, які вони можуть ...

​ "Є три сценарії - демонстрація противником сили, спроба отримати дніпровську воду і атака на наші позиції на Донбасі", - командувач ООС генерал Наєв

субота, 17 квітень 2021, 8:07

Військове керівництво України розглядає три сценарії подальшої поведінки збройних сил Росії. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив командувач Об'єднаними сил ЗСУ Сергій Наєв, зазначають Патріоти України. "Це, зокрема, стосується...