Звернулися до Росії: Угорщина пішла на велику підлість проти України

Угорщина попросила російський парламент "об'єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні". Про це 3 грудня в Держдумі заявив її спікер В'ячеслав Володін, передають Патріоти України.

"До нас в Держдуму звернувся парламент Угорщини з проханням об'єднати зусилля для того, щоб відстояти права меншин, в першу чергу на вивчення мови. Після прийняття закону Ради про мову такого права позбавлені народи, що проживають на території України", - сказав Володін.

У своїй промові топ-чиновник Кремля закликав міжнародні організації "вивчити ситуацію з правами нацменшин в Україні". При цьому РФ в черговий раз заговорила про нібито "нашестя націоналістів" в Україні.

"Олександру Олеговичу виповнився рік": Ляшко показав фото з сином

неділя, 16 травень 2021, 19:21

У неділю, 16 травня, синові екснардепа Олега Ляшка виповнився один рік. Політик опублікував спільний знімок із дитиною у Facebook, повідомляють Патріоти України. "Олександр Олегович Ляшко. Сьогодні йому рік. Вітайте. Як виросте – прочитає", - підписав ...

"Він - вагомий політик!": "Слуга народу" публічно підтримав підозрюваного у державній зраді Медведчука

неділя, 16 травень 2021, 19:11

– Ви маєте розуміти, що боретеся не з Медведчуком, а боретеся з трьома мільйонами громадян України, які проголосували за політичну силу, очолювану Медведчуком, – сказав Шевченко у ефірі проросійського телеканалу «Наш». При цьому у студії був інший депу...