"Звернув увагу на прізвища людей": Нова військова команда керівництва ЗСУ, яку розглядає Зеленський, виглядає обнадійливо, - Бутусов

Нова військова команда для керівництва ЗСУ, яку розглядає Президент Володимир Зеленський, виглядає обнадійливо. Про це сказав журналіст Юрій Бутусов, аналізуючи вчорашню відставку Валерія Залужного, передають Патріоти України.

"Я звернув увагу на прізвища людей, з ким сьогодні зустрічався Президент. І оці прізвища - Андрій Гнатов, Михайло Драпатий, Ігор Скібюк, Павло Паліса, Вадим Сухаревський - виглядають дуже обнадійливо. Мені такий список в цілому сподобався", - сказав Бутусов.

Він охарактеризував кожного з переліку, з ким знайомий особисто. На його думку, ці військові, як і новий Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський, мають бойовий досвід, і користуються авторитетом не тільки у своїх підрозділах, а й загалом в армії.

Також Бутусов зазначив, що дехто з цих воєначальників навчався за кордоном. "Те що президент поспілкувався з ними, це викликає повагу до цього вчинку Володимира Зеленського", - визнає Бутусов.

Він також додав, що в армії було чимало проблем, зокрема й організаційних. І що відповідальність за них лежала, в тому числі й на Залужному. Тож він сподівається, що нові воєначальники після призначення поширять практики ефективного управління зі своїх підрозділів на всю армію.

"Першочергова ціль стратегічного значення": Грант пояснив, що дасть Україні знищення Кримського мосту

понеділок, 4 березень 2024, 4:15

Полковник Великої Британії у відставці Глен Грант зауважив, що знищення Кримського мосту значно послабить можливості російських окупантів на лінії фронту. Про це він розповів у етері "Еспресо", передають Патріоти України. "Безумовно, першочерговою цілл...

"Говорили про українську кризу": Спецпредставник Китаю розпочав європейське турне з Росії

неділя, 3 березень 2024, 23:54

Переговори будуть єдиним способом припинити бойові дії в Україні. Про це за результатами переговорів спеціального представника уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуея і заступника міністра закордонних справ Росії Михайла Галузіна у Москві повідомило МЗС К...