
Лідер фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія заявив, що спілкується з президентом України Володимиром Зеленським на "ти". Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "Прямий", передають Патріоти України.
Арахамія пояснив, що він з ІТ-сфери, де це прийнято. Таким же чином він спілкувався з колишнім главою Офісу президента Андрієм Богданом. "З усіма на "ти"... Мені зараз і з вами важко на "ви", тому що в ІТ-світі завжди "ти", – сказав він журналістці.
"У вас є неформальні комунікації в осі президента? Чи можете випити по чарці вина?" – запитала журналістка "Прямого". "Я можу все. Ви ж бачите, я прийшов в Офіс президента і першим що зробив – зустрів там журналіста, який не міг пройти з ноутбуком. Я кажу: "А чому з планшетом можна, а з ноутбуком не можна?" Тоді всі з мене сміялися, бо я змінив дрес-код, щоб можна було прийти так, як ти ходиш, а не тільки в костюмі... Це зайняло чотири з половиною місяці", – відповів політик.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...