
Лідер фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія заявив, що спілкується з президентом України Володимиром Зеленським на "ти". Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу "Прямий", передають Патріоти України.
Арахамія пояснив, що він з ІТ-сфери, де це прийнято. Таким же чином він спілкувався з колишнім главою Офісу президента Андрієм Богданом. "З усіма на "ти"... Мені зараз і з вами важко на "ви", тому що в ІТ-світі завжди "ти", – сказав він журналістці.
"У вас є неформальні комунікації в осі президента? Чи можете випити по чарці вина?" – запитала журналістка "Прямого". "Я можу все. Ви ж бачите, я прийшов в Офіс президента і першим що зробив – зустрів там журналіста, який не міг пройти з ноутбуком. Я кажу: "А чому з планшетом можна, а з ноутбуком не можна?" Тоді всі з мене сміялися, бо я змінив дрес-код, щоб можна було прийти так, як ти ходиш, а не тільки в костюмі... Це зайняло чотири з половиною місяці", – відповів політик.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...