"Звідки і куди на Білорусь готувався напад": Пропаганда Лукашенка вразила новою маячнею (відео)

На білоруському пропагандистському телеканалі "Беларусь 1" розповіли, звідки та куди на країну "готувався напад", про який Олександр Лукашенко заявляв під час однієї із зустрічей з президентом-диктатором РФ Володимиром Путним, передають Патріоти України.

У проєкті "Это другое" пропагандисти заявили, мовляв, Україна хотіла відібрати у них частину Гомельської та Брестської області, а у держави-агресорки Росії - "землі, які відійшли до неї ще у 18 столітті".

Уривок сюжету, який присвячений планам нападу України на Білорусь, з'явився у Мережі. "Чому південь Білорусі такий важливий для українських націоналістів? Тому що ще 2018-го, а це майже п'ять років тому, вони припускали, що саме ця територія може стати плацдармом для запровадження російських військ в Україну", – заявила ведуча Ксенія Лебедєва.

Крім того, вона твердить: українці, нібито, вважають, що в такій ситуації Україна опинилася б у колі недружніх держав, серед яких "журналістка" назвала Захід. "Стратегію обирають таку – статус європейських сусідів може кардинально змінитись до нейтрального чи прихильного, якщо Україна займе агресивну позицію у боротьбі з Москвою", – сказала Лебедєва.

Пропагандисти самопроголошеного президента Лукашенка заявляють, що українцям вигідна війна. Мовляв, тоді Україна стає "суб'єктом геополітики", а не можливим "військовим трофеєм для країн Євросоюзу". Більше того, у своїй програмі білоруси не гребують словами "націоналісти", "бандерівці".

До слова, 11 березня Лукашенко під час зустрічі Путіним заявив про те, що Україна готувала атаку на підрозділи білоруської та російської армій. Після цього фраза "А я вам зараз покажу, звідки на Білорусь готувався напад" став інтернет-мемом.

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...

Без бронетехніки, але на мотоциклах: Окупанти ведуть штурми біля Малої Токмачки на Оріхівському напрямку

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:28

У районі села Мала Токмачка на Оріхівському напрямку противник застосовує тактику штурмів малими піхотними групами без бронетехніки, на мотоциклах, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Дмитро Лиховій в ефірі національного ...