Звідки ростуть ноги у "страшних" заголовків британських газет про "великі втрати ЗСУ", - Марина Данилюк-Ярмолаєва

"Прислали мені страшні заголовки: "Британська газета Independent із посиланням на звіт розвідки пише, що українські війська зазнають величезних втрат у війні, оскільки російські війська перевершують їх в озброєнні в десятки разів", - пише журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Прислали навіть лінк колег "Радіо Свобода", які на основі цієї інфи зробили ефір і назвали його в стилі: наших полонених в десять разів більше, страшні наші втрати…

По-перше, у нас йде складна повномасштабна війна. У нас окупація 21% території. У нас сотні тисяч людей під окупацією. На підвали російські окупанти відправляють не лише учасників АТО, але й активістів, підприємців, фермерів, журналістів, медиків. От і набирається величезна цифра полонених, особливо якщо додати військовослужбовців, які попали в полон безпосередньо на лінії фронту.

Друге, це дорога плата за те, що політики вісім років поспіль годували нас казками про те, що є якийсь дипломатичний спосіб вирішити питання з РФ. А ті, що казали "немає, лише збройний шлях" — вважались за міських божевільних. Що ж, думаю, зараз всі бачать, що ЗСУ наш бог.

Третє: шкода, що колеги знають англійську і є політичним ЗМІ, але не пояснили, що таке Independent. Цією газетою із 2010 року володіє росіянин Олександр Лебедєв. Хто це такий?

Колишній розвідник КДБ, російський підприємець Олександр Лебедєв.

Назвати його "колишнім розвідником" складно. Бо його співмешканка Лєна Пєрмінова не вилазила роками із гламурних тусовок у Москві. Також Лєбєдєв співвласник "Новой газєти", де щедро друкувались Пєтя Фальгенгауер, моль Юля Латиніна та Дмітрій Биков. У Лєбєдєва також є активи в Україні, а якому росіянину не хочеться повернути все назад? У нього навіть були групові секс-оргії в київському готелі "Україна" — це один з його активів.

Ключовою в цій публікації в оригіналі була цитата, що Україна "все більше погіршує свою переговорну позицію". Це звучить досить в унісон із вчорашньою заявою Абрамовича, що санкції проти нього заважають йому "займатись мирними переговорами".

Тут же наведу цитату Бориса Джонсона за позавчора: "Дуже важливо, щоб на президента Зеленського не тиснули, щоб він не погодився на поганий мир. Погані мирні угоди не тривають довго. Світ повинен уникати будь-якого результату, коли необґрунтована агресія Путіна здаватиметься виправданою".

А тим часом приємна новина. Окупанти Мелітополя терміново шукають додаткові морозильні камери та промислові холодильники для зберігання тіл знищених військових РФ, оскільки міський м'ясокомбінат заповнений трупами вщерть".

"Замороження війни - ідеальна ситуація для Путіна": Військовий експерт назвав головну небезпеку і розкрив задум Кремля

понеділок, 30 січень 2023, 13:30

Військовий експерт Олексій Гетьман вважає, що в Кремлі намагаються заморозити війну проти України, оскільки там хочуть підготуватись до нового наступу. Таку думку він висловив в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ми почали с...

Заборона виїзду чиновникам за кордон: Прикордонна служба зробила уточнення щодо неприданих для служби

понеділок, 30 січень 2023, 13:23

Заборона на виїзд держслужбовцям окрім як у відрядження вже діє, вона стосується і осіб, які непридатні до військової служби, або мали інші підстави для виїзду. Про це заявив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко в ефірі національного те...