Звільнення "Бєлгородщини": У ЗСУ пояснили, як "другий етап" війни вплине на події на фронті

Добровольчий корпус Росії заявив про "звільнення" Бєлгородщини. Так звана операція переходить у глиб країни. Про це розповів командир роти 92 ОМБр Юрій Федоренко, передають Патріоти України.

За словами Федоренка, це хороший знак, що у РФ почалися подібні рухи. Саме у такий спосіб у країні прокидаються незадоволені владою російського диктатора.

"Чисельність однодумців, які будуть боротися за вільну Росію без диктаторського режиму буде збільшуватися", – наголосив він.

Крім того, командир роти 92 ОМБр пояснив зазначає, що такі події матимуть відбиток на фронті."Зараз не можна констатувати, що значні сили та засоби противник перекинув та той чи інший напрямок", – зауважив він.

Окупанти атакували склад матеріалів ДТЕК на Дніпропетровщині

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:28

У понеділок, 2 жовтня, росіяни атакували склад матеріалів ДТЕК в Дніпропетровській області - пошкоджено обладнання. Про це пише ДТЕК, передають Патріоти України. Повідомляється, що пошкоджень зазнали кабелі, трансформатори, роз’єднувачі та інше обладна...

Раніше працювала помічницею Ківалова: Топ-менеджер "Роснафти" і шанувальниця Путіна з Вінниці отримала підозру

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:14

Служба безпеки України повідомила про підозру топ-менеджеру "Роснафти" Тетяні Грабович. Жінка публічно підтримує збройну агресію РФ проти України. Про це повідомляє СБУ. Зазначається, що Грабович входить до складу топ-менеджменту центрального офісу "Ро...