Звільненим з російського полону морякам ВМСУ купили квартири

Звільнені з російського полону українські моряки вже отримали квартири. Про це на брифінгу розповів заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, зазначають Патріоти України.

Чиновник ОПУ наголосив, що це була ініціатива президента. Моряки отримають квартири в одному будинку.

“Ми займаємося питанням купівлі квартир колишнім заручникам. Вони будуть проживати в одному будинку. Іншим людям, які були серед 35 звільнених, ми також купуємо квартири. Це питання декількох тижнів“, – сказав він.

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...