"Звільніть цю людину": У "ДНР" поставили Україні ультиматум

Після новорічних свят у «ДНР» не знайшли іншого приводу для активності та оголосили українській владі ультиматум. Про це заявив заступник начальника «народної міліції «ДНР» Едуард Басурін, передають Патріоти України.

«Ми не працюватимемо з українською стороною по лінії СЦКК доти, доки вона не звільнить із полону людину, з якої знущається…», — оголосив Едуард Басурін в ефірі програми «60 хвилин».
Він уточнив, що йдеться про члена НЗФ «ЛНР» Андрія Косяка, який перебуває в полоні в української сторони, якого в ОРДЛО чомусь називають членом неіснуючого «представництва ЛНР у СЦКК». Нагадаємо, раніше жителі ОРДО, які вимагають звільнення Косяка, співали, танцювали, присідали біля готелю у непідконтрольному Донецьку, де знаходиться штаб-квартира СММ ОБСЄ.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...