Міністерство оборони Росії офіційно відзвітувало про захоплення Бахмута. Про це йдеться в денному зведенні російського військового відомства, передають Патріоти України.
"На Артемівському тактичному напрямку в результаті наступальних дій штурмових загонів "Вагнер" за підтримки артилерії і авіації "Південного" угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (радянська назва Бахмута – ред.)", – заявили в Міноборони РФ.
Крім того, окупанти відзвітували про знищення автомобільного мосту біля селища Іванівське, по якому йде постачання українського гарнізону в Бахмуті. Також були озвучені абсурдно високі дані про втрати ЗСУ на цьому та інших напрямках - як в живій силі, так і в техніці.
За словами заступника міністра оборони України Ганни Маляр, українські підрозділи все ще контролюють кілька кварталів в Бахмуті – так званий "район літака", частину промзони і квартали приватного сектора. При цьому ЗСУ зайняли панівні висоти на південь і захід від міста.
Напередодні ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин заявив про повне захоплення міста. Подібні заяви він уже робив у минулому. Сьогодні найманців з цим "досягненням" привітав російський диктатор Володимир Путін.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...