Міністерство оборони Росії офіційно відзвітувало про захоплення Бахмута. Про це йдеться в денному зведенні російського військового відомства, передають Патріоти України.
"На Артемівському тактичному напрямку в результаті наступальних дій штурмових загонів "Вагнер" за підтримки артилерії і авіації "Південного" угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (радянська назва Бахмута – ред.)", – заявили в Міноборони РФ.
Крім того, окупанти відзвітували про знищення автомобільного мосту біля селища Іванівське, по якому йде постачання українського гарнізону в Бахмуті. Також були озвучені абсурдно високі дані про втрати ЗСУ на цьому та інших напрямках - як в живій силі, так і в техніці.
За словами заступника міністра оборони України Ганни Маляр, українські підрозділи все ще контролюють кілька кварталів в Бахмуті – так званий "район літака", частину промзони і квартали приватного сектора. При цьому ЗСУ зайняли панівні висоти на південь і захід від міста.
Напередодні ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин заявив про повне захоплення міста. Подібні заяви він уже робив у минулому. Сьогодні найманців з цим "досягненням" привітав російський диктатор Володимир Путін.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...