Міністерство оборони Росії офіційно відзвітувало про захоплення Бахмута. Про це йдеться в денному зведенні російського військового відомства, передають Патріоти України.
"На Артемівському тактичному напрямку в результаті наступальних дій штурмових загонів "Вагнер" за підтримки артилерії і авіації "Південного" угруповання військ завершено звільнення міста Артемівськ (радянська назва Бахмута – ред.)", – заявили в Міноборони РФ.
Крім того, окупанти відзвітували про знищення автомобільного мосту біля селища Іванівське, по якому йде постачання українського гарнізону в Бахмуті. Також були озвучені абсурдно високі дані про втрати ЗСУ на цьому та інших напрямках - як в живій силі, так і в техніці.
За словами заступника міністра оборони України Ганни Маляр, українські підрозділи все ще контролюють кілька кварталів в Бахмуті – так званий "район літака", частину промзони і квартали приватного сектора. При цьому ЗСУ зайняли панівні висоти на південь і захід від міста.
Напередодні ватажок "Групи Вагнера" Євген Пригожин заявив про повне захоплення міста. Подібні заяви він уже робив у минулому. Сьогодні найманців з цим "досягненням" привітав російський диктатор Володимир Путін.
В Ормузькій протоці зазнав атаки танкер, який перевозив нафту з Катару. Судно було пошкоджене внаслідок удару невстановленим снарядом, передають Патріоти України з посиланням на Bloomberg. . За інформацією Центру морських торговельних операцій Великої...
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...