"Звільнили один населений пункт": У ЗСУ розповіли про ситуацію біля Сватового на Луганщині

Українські військовослужбовці продовжують віддано тримати оборону на Луганському напрямку. Ворог натомість мінує не лише ділянки, попереду своїх позицій, але й позаду, щоб мобілізовані не мали шансу відступати. Про це розповів командир 4 роти 128-го батальйону 112 бригади ТРО Юрій Федоренко, передають Патріоти України.

За його словами, ЗСУ роблять усе можливе, аби скоріше здійснювати контрнаступальні дії.

Успіхи ЗСУ у напрямку Сватового

Юрій Федоренко пояснив, що на Луганщині ситуація продовжує бути напруженою. "Але в цілому ініціатива повністю знаходиться на боці ЗСУ. На минулому тижні вдалося деокупувати один населений пункт повністю і вийти на околиці іншого населеного пункту", – прокоментував він.

За його словами, українським військовим не вдалося поки що деокупувати ще один населений пункт через погодні умови. Проте щоденно ведеться активна робота ЗСУ щодо покращення своїх позицій.

"ЗСУ намагаються зайняти більш вигідні позиції для подальшого розгортання контрнаступальних дій, коли складуться для того більш вигідні передумови", – пояснив військовослужбовець.

Він наголосив, що успіхи на фронті не залежать виключно від мотивації самих бійців та технічних засобів. "Тут є ще багато різних факторів, які мають бути виконані для того, щоб продовжився активний контрнаступ з темпом таким, який ми бачили на Харківщині до цього", – підкреслив Федоренко.

Джерело: 24 канал

Назвали умовою для закінчення війни: Окупанти в Криму розмріялися про Одесу

неділя, 26 березень 2023, 19:00

Загарбники в окупованому Криму розмріялися про захоплення Одеси. Зокрема, контроль над цим українським містом голова окупаційного "парламенту" Криму колаборант Володимир Константинов назвав однією з умов завершення війни. Про це він 26 березня сказав п...

Помстилися: В Україні ліквідували організатора котла для ЗСУ в Іловайську (фото)

неділя, 26 березень 2023, 18:29

Українські воїни ліквідували топ-офіцера армії окупантів Дмитра Лисицького, який влаштував Іловайський котел для українських захисників у 2014 році. Про ліквідацію Лисицького повідомив український військовий журналіст Юрій Бутусов. За його словами, це ...