"Звільнити" українців не вийшло: ЗСУ "денацифікували" 24-річного окупанта з Твері (фото)

Збройні сили України ліквідували ще одного російського окупанта. Щоб "звільняти" українців старший лейтенант Іван Критський пройшов шлях у 1,5 тисячі кілометрів – з Твері. Про "денацифікацію" загарбника повідомив на своєму каналі в Telegram офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ("Штірліц"), передають Патріоти України.

За його словами, ще один росіянин зробив "крок доброї волі". "Старший лейтенант Критський Іван зробив "крок доброї волі" – офіційно денацифікувався та демілітаризувався", – йдеться у повідомленні.

Місцеві російські сайти також писали про ліквідацію 24-річного окупанта Критського в Україні, його поховали у Твері 4 серпня. Пропагандисти писали, що він у 2014 році закінчив Тверське суворовське військове училище.

Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

У ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...