Звірства лукашенківських псів: Білоруска розповіла, як ОМОНівці зґвалтували її кийком

Через отримані травми найближчим часом жінці буде потрібна операція і тривалий процес реабілітації. Невідомо, чи зможе вона мати дітей у майбутньому. Крім того, у постраждалої залишилося всього п’ять зубів.

Білоруска, яка втекла від режиму Олександра Лукашенка до Швеції, надала докази, що силовики зґвалтували її кийком. Про це постраждала розповіла шведському виданню, передають Патріоти України.

Відзначається, що події відбувалися вже після піку протестів після проведення президентських виборів 9 серпня.

Жінка розповіла, що в Мінській в’язниці її зґвалтували троє бійців білоруського ОМОНу. При цьому жінка надала журналістам медичні документи, що підтверджують факт зґвалтування та отриманих від цього фізичних травм.

За словами гінеколога, який спеціалізується на відновленні пошкоджених геніталій, подібні травми зустрічаються у жінок із зон військового конфлікту, наприклад, в Демократичній Республіці Конго.

Повідомляється, що через отримані травми найближчим часом жінці буде потрібна операція і тривалий процес реабілітації. Невідомо, чи зможе вона мати дітей у майбутньому. Крім того, у постраждалої залишилося всього п’ять зубів.

При цьому жінка не знає, чому серед кількох затриманих одночасно дівчат силовики виділили саме її. “Вони були абсолютно спокійні, коли прийшли за мною, вони дозволили мені сказати кілька слів моїм друзям. Вони були тихими, не агресивними. Я думала, що помру. Я відчувала, що те, що вони роблять зі мною, вб’є мене, ніхто не може пережити щось подібне. Вони були схожі на машини, а не на людей”, – розповіла вона.

Постраждала білоруска стверджує, що готова зробити все для падіння режиму Лукашенка.

Хіти тижня. Скрепний зашквар: Кремлівський пропаганд*н здивував вчинком у прямому ефірі через повернення Навального до Росії (відео)

понеділок, 25 січень 2021, 19:00

Фрагмент відео розлетівся по соціальним мережам, де користувачі обговорюють дивну поведінку пропагандиста. Напередодні повернення Навального в Москву з Німеччини Соловйов спробував заговорити німецькою, копіюючи манеру мови фашистських солдатів з часів...

Далі обіцяють блокувати траси: "Тарифний майдан" привіз платіжки до резиденції Зеленського (фото, відео)

понеділок, 25 січень 2021, 18:54

Під резиденцією президента України Володимира Зеленського в Конча-Заспі відбулася акція протесту "тарифного майдану". Як повідомляє Telegram-канал PavlovskyNews, учасники акції приїхали під резиденцію і кинули платіжки на асфальт перед парканом, перед...