"Звуки впечатляют - очень громко, видны клубы дыма": Окуповані Донецьк і Ясинувата здригаються від потужних залпів

Жителі тимчасово непідконтрольних українському уряду Донецька і Ясинуватої повідомляють про потужні обстріли на околицях міст. Про це очевидці пишуть в соціальних мережах, передають Патріоти України.
За їхніми даними, чутно потужні вихідні залпи. «Ясиноватая, откуда-то улетает, наверное, Донецк», — пишуть жителі Ясинуватої.

У непідконтрольному Донецьку від обстрілів потерпають західні і північні окраїни. «Пятый участок, опять начали, гремит ЖД вокзал, в 17:00 1 бах слышал», — пишуть донеччани.

Вони підкреслюють: чутні вихідні залпи. «Бакины. Очень хорошо слышно до сих пор. Исходящие», — повідомив очевидець.

«Донецк. 16.23 д Аквапарк пол часа слушает тяжелое на Севере. После долгого перерыва впечатляют звуки. Вначале был интервал пять минут, сейчас обострение. Через минуту и даже два баха в минуту», — додав інший автор.
«Донецк-Сити — громко с севера», — зазначають місцеві.
«Облгаи — слышал тяжелые одиночные с севера», — додав ще один учасник обговорення.

«Донецк 16.40 д 1-я Площадка. Периодически на Западе достаточно мощно. Ориентировочно на Вольво», — пише ще один донеччанин.

Обстріли чутні практично у всіх районах Донецька - за словами донеччан, всюди «дуже гучно». Також про важкі залпи пишуть жителі Макіївки - вони чують бій в районі Ясинуватського блокпоста.

Також повідомляють, що під обстрілами опинилися два селища на окраїні Донецька. Жителів селища Веселе та Октябрьский просять залишатися у сховищах та не виходити на вулиці.

Держава-агресор перекинула "псковських десантників" на північ окупованого Криму (відео)

вівторок, 13 квітень 2021, 0:17

Так, увечері 10 квітня на YouTube з'явилося чергове відео ешелону з військовою технікою, який вночі проходить через станцію Нижньогірська на північний схід від окупованого Сімферополя (за 150 кілометрів їзди від кордону з Херсонською областю України). ...

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...