Увечері в неділю, 22 лютого, Бєлгород та Бєлгородський округ зазнали нового ракетного удару. Як повідомляють росЗМІ, була серйозно пошкоджена інфраструктура, через що у місті стався частковий блекаут, є проблеми з подачею води та тепла, передають Патріоти України.
Місцеві жителі пишуть у соцмережах, що в місті тотальна темрява - світло є лише від автомобільних фар.
Губернатор Бєлгородської області Вячеслав Гладков підтвердив ракетну атаку.
"Місто Бєлгород і Бєлгородський округ зазнали масованого ракетного обстрілу. Внаслідок цього є серйозні пошкодження енергетичної інфраструктури. Є перебої з подачею електроенергії, водопостачання та тепла до будинків мешканців", - написав Гладков.
За його словами, масштаб пошкоджень у повному обсязі оцінять пізніше. Усі оперативні служби на місцях. Інформація про наслідки уточнюється.
У пабліках пишуть, ніби внаслідок ракетного обстрілу була пошкоджена Фрунзенська електропідстанція. Також публікуються кадри після удару по цій підстанції.
Нагадаємо, минулого тижня осійські Бєлгород і Брянськ занурилися в темряву через атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Повна версія сайту
Для зручності користування сайтом використовуються Cookies. Детальніше тут
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...