Звинувачують "дух бандерівщини": У Росії "проговорилися", навіщо їхня армія знищує українські міста (відео)

Російська окупаційна армія спеціально руйнує українські міста в ході повномасштабної війни, розв'язаної 24 лютого, передають Патріоти України.

У цьому зізнався політик з РФ, член партії "За правду" Олександр Казаков, який раніше працював у Донецьку куратором екс-ватажка "ДНР" Захарченка. На його заяву звернув увагу журналіст Денис Казанський у своєму відеоблозі.

Козаков навіть не став заперечувати руйнівні дії окупантів в Україні та знищення ними населених пунктів, де живуть мирні люди.

"В силу того, що наща армія антифашистська - вона ламає, проходячи, не тільки державні, а й соціальні інститути. Вона просто ламає все. Тому що все, що там було, від муніципалітетів до шкіл, ясел, включаючи музичні та спортивні, це все пронизане духом бандерівщини... За собою російська армія залишає голий степ, незважаючи на те, що там є міста і люди", - заявив він.

У цьому контексті Казанський згадав одну з численних цинічних заяв диктатора Путіна, в якій той обіцяв "не кидати Донбас незважаючи ні на що"."Ну що ж, непогана допомога Донбасу. Його жителям, думаю, особливо буде цікаво дізнатися про справжні плани і цілі Росії", - говорить журналіст.

У Росії пропонують вдвічі збільшити призовний вік для певної категорії населення

неділя, 25 вересень 2022, 15:15

Голова Ради з прав людини при президенті РФ, телевізійний пропагандист Валерій Фадєєв пропонує майже вдвічі підняти у Росії вік призову на обов'язкову військову службу для натуралізованих громадян. Про це він заявив у неділю, 25 вересня 2022 року, пові...

ЗСУ відбили ще два села на Сході, але наступ на на Харківщині сповільнюють дощі, - ISW

неділя, 25 вересень 2022, 15:00

Українські збройні сили відбили у росіян села Гряниківка та Горобівка біля Дворічної. Про це пише американський Інститут вивчення війни (ISW), з посиланнями на повідомлення російських військових блогерів. Експерти стверджують, що ЗСУ просуваються далі ...