Звинуватила Франциска у "збоченнях": Захарова влаштувала істерику через заяву Папи Римського про катів України

Речниця МЗС Росії Марія Захарова влаштувала істерику через заяву Папи Римського про те, що "чеченці та буряти - це найжорстокіші кати українського народу". Вона заявила, мовляв "це вже навіть не русофобія, а збочення". Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України.

Папа Римський Франциск в одному із інтерв'ю пояснив, що "якщо в Україні є мученики, значить є кати, які з них знущаються". Найжорстокішими представниками окупаційної армії понтифік вважає бурятів та кадирівців.

Це роздратувало Захарову, через вона влаштувала істерику. речниця російського МЗС заявила, що "такі висловлювання - це вже навіть не русофобія, а - збочення".

Захарова заявила, що у 90-х Росії "закидали знущання з народів Кавказу, а тепер на її думку нібито все навпаки - народи Кавказу знущаються з росіян". Кого саме мала на увазі Захарова під "росіянами" невідомо.

Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з "вагнерівцями" - українська розвідка

вівторок, 7 лютий 2023, 20:00

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Мін...

"Полонених не беремо": Окупант розповів дружині про свої військові злочини (аудіо 16+)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:43

Солдат РФ розповів дружині чи подрузі про те, як не брав у полон, а розстрілював українських бійців. Про це йдеться у перехопленій телефонній розмові окупанта, повідомляють Патріоти України із посиланням на Головне управління розвідки Міноборони Україн...