Звинуватили в екстремізмі: В окупованому Криму винесли вирок 22-річному українцю-відеоблогеру

22-річний житель Одеси Олександр Долженков засуджений до одного року позбавлення волі "за створення екстремістської спільноти". Про це інформує прес-служба Кримської правозахисної групи, передають Патріоти України.

Повідомляється, що вирок українцю виніс підконтрольний Кремлю суддя Олексій Нанаров. Окупаційна влада стверджує, що "в 2018 році громадянин України Д. створив в соцмережі групу, розробив статут, структуру, символіку екстремістської спільноти з метою повернення Республіки Крим та м. Севастополя під юрисдикцію України, активно вербував її членів з числа жителів Кримського півострова, закликав до вчинення протиправних дій".

22-річний Олександр Долженков приїхав до Криму в 2020 році і його відразу ж затримали співробітники ФСБ РФ. З огляду на "пом'якшувальні обставини", окупаційний суд засудив громадянина України до одного року позбавлення волі в колонії загального режиму з позбавленням права займатися діяльністю, пов'язаною з адмініструванням сайтів, спільнот (груп в соцмережах) з використанням електронних і інформаційно-телекомунікаційних мереж, в тому числі мережі "Інтернет", терміном на 1 рік.

Олександр Долженков є геологом за освітою, він закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечникова. У 22-річного українця є однойменний YouTube-канал, де він викладає відеоблог про подорожі по Україні і деяким країнам Європі (на каналі 186 підписників - ред.).

Вночі 6 червня ППО ЗСУ знищила над Україною 35 із 35 крилатих ракет ворога

вівторок, 6 червень 2023, 7:10

Уночі 6-го червня 2023 року з 00.30 по 04.00 години окупанти завдали удару по Україні крилатими ракетами повітряного базування Х-101/Х-555, усі 35 російських ракет знищила ППО. . За даними повітряників, атакували росіяни традиційно – з району Каспій...

"Ластівка" на Херсонщині "привітала" окупантів дроном: Військові показали епічне відео знищення загарбників

вівторок, 6 червень 2023, 6:50

Військові підрозділу ЗСУ "Ластівка" на Херсонщині "привітали" дроном російських окупантів, знищивши спостережний пункт, повідомляє Південне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України, передають Патріоти України.