
Сьогодні, 26 березня, російський окупаційний суд засудив мешканця Енергодара, працівника Запорізької АЕС Сергія Потинга до 19 років позбавлення волі. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
Як зазначається, українця визнали винним за повністю сфабрикованими звинуваченнями та засудили до 19 років колонії суворого режиму. «Сергій Потинг – інженер Запорізької АЕС, цивільний, якого окупанти полонили ще 23 червня 2023 року та незаконно утримують майже два роки. Йому висунули сфабриковані звинувачення у тероризмі. І очевидно, що це помста за його відданість Україні. Життя та здоровʼя чоловіка під загрозою!» – розповів Орлов.
Мер наголосив, це є черговим доказом того, що Росія не зупиняється перед репресіями проти мирних українців. «Ми не маємо права мовчати! Закликаємо міжнародну спільноту, дипломатів, правозахисників докласти всіх зусиль для звільнення Сергія та всіх цивільних полонених!» – додав мер.
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...