
Сьогодні, 26 березня, російський окупаційний суд засудив мешканця Енергодара, працівника Запорізької АЕС Сергія Потинга до 19 років позбавлення волі. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
Як зазначається, українця визнали винним за повністю сфабрикованими звинуваченнями та засудили до 19 років колонії суворого режиму. «Сергій Потинг – інженер Запорізької АЕС, цивільний, якого окупанти полонили ще 23 червня 2023 року та незаконно утримують майже два роки. Йому висунули сфабриковані звинувачення у тероризмі. І очевидно, що це помста за його відданість Україні. Життя та здоровʼя чоловіка під загрозою!» – розповів Орлов.
Мер наголосив, це є черговим доказом того, що Росія не зупиняється перед репресіями проти мирних українців. «Ми не маємо права мовчати! Закликаємо міжнародну спільноту, дипломатів, правозахисників докласти всіх зусиль для звільнення Сергія та всіх цивільних полонених!» – додав мер.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...