
Сьогодні, 26 березня, російський окупаційний суд засудив мешканця Енергодара, працівника Запорізької АЕС Сергія Потинга до 19 років позбавлення волі. Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
Як зазначається, українця визнали винним за повністю сфабрикованими звинуваченнями та засудили до 19 років колонії суворого режиму. «Сергій Потинг – інженер Запорізької АЕС, цивільний, якого окупанти полонили ще 23 червня 2023 року та незаконно утримують майже два роки. Йому висунули сфабриковані звинувачення у тероризмі. І очевидно, що це помста за його відданість Україні. Життя та здоровʼя чоловіка під загрозою!» – розповів Орлов.
Мер наголосив, це є черговим доказом того, що Росія не зупиняється перед репресіями проти мирних українців. «Ми не маємо права мовчати! Закликаємо міжнародну спільноту, дипломатів, правозахисників докласти всіх зусиль для звільнення Сергія та всіх цивільних полонених!» – додав мер.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...