​ До війни працював у "Нафтогазі": На фронті загинув експерт з енергетики Олексій Хабатюк

4 травня на фронті загинув ексзаступник голови департаменту енергоефективності "Нафтогазу" Олексій Хабатюк, який із травня 2022 року служив у лавах Збройних сил України. Про смерть Хабатюка повідомив Андрій Коболєв, передають Патріоти України.

За словами Коболєва, про смерть Олексія Хабатюка він дізнався вчора від спільних знайомих та вирішив написати йому в соціальні мережі, сподіваючись, що це фейк. Проте відповіді на повідомлення Коболєв не отримав.

"Мені вперше сказали вчора, що Олексій Хабатюк загинув. Я не хотів вірити і більше нікому не казав. Просто написав йому повідомлення та сподівався, що він відповість протягом доби. Як звичайно. Сьогодні почали надходити підтвердження від спільних знайомих. Вірити в це не хочеться. Більше слів підбрати не можу", – написав Коболєв.

"За останньою інформацією 04.05.2023 мій батько, Олексій Хабатюк Петрович, загинув унаслідок уламку від міни під час завдання у Бахмуті", – повідомила у соцмережі Юлія, дочка Хабатюка. "Поховання буде відбуватися у Києві. Тіло ще не довезли, тому деталі надамо згодом, коли будемо самі знати", – додала вона.

"Найгірша з можливих втрат для української енергетики. Тих, хто б поєднував у собі стільки інтелекту найвищого гатунку, технологічну компетентність і таку чесність/принциповість я просто не знаю. Дякую тобі за все, Олексію і вічна пам'ять", – відреагував на повідомлення про смерть експерт з енергетичних питань Андрій Зінченко.

Олексій Хабатюк був заступником начальника департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України», а також членом Експертної Ради Всеукраїнського галузевого об’єднання Федерація роботодавців нафтогазової галузі.

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...

Люди прагнули трохи відпочинку біля моря: На популярному одеському пляжі внаслідок атаки "Шахеда" загинула молода жінка - осколок влучив у шию

вівторок, 23 червень 2026, 15:24

Вдень 23 червня Одеса зазнала атаки безпілотників, і жертвою нальоту стала мешканка міста, яка просто прийшла відпочити на пляж. Трагічні наслідки підтвердив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер. За його словами, 26-річна жінка ...